Досвідчений лікар: «Щоб старість не застала зненацька, виконуй переплетення пальців»

Робити цей комплекс достатньо один раз в день протягом двох тижнів! 

В мого батька нещодавно трапився інсульт, це був дуже складний період для нашої сім’ї, але от все добре закінчилося, і його нещодавно виписали додому. Мені в цей період стало дуже цікаво, як проводити відновлення в домашніх умовах. Знайома-реабілітолог підказала найкращий метод, яким я вирішила поділитися з вами. 

Вправи для стоп

Вправи з відновлення використовують тоді, коли людина внаслідок якогось захворювання залишається прикутою до ліжка. Жага до життя в поєднанні з реабілітацією творять дива. Тибетські лами вже давно використовують вправу з переплетінням пальців, яка повертає ногам рухливість. А ще це є чудовий метод зміцнення стоп.

Переплетені пальці рук і ніг у положенні сидячи:

1. Потрібно просто сісти на підлогу та підтягнути ліве коліно до себе. Обома руками схопити ліву стопу. 

2. Тепер пальці правої руки потрібно розмістити поміж пальцями лівої ноги, щоб утворилося переплетення. 

3. Далі слід відтягувати кінчики пальців ніг за допомогою напруження в п’яті, розвести їх в сторони та напрямити до коліна. 

4. Затримати таке положення на 60 с, а потім знову ж зробити те ж саме на іншу стопу. Циркуляція крові має покращитися і колір стопи зміниться. 

Пошепки

5. Не всім вдається простягнути пальці рук між пальцями ніг, якщо обхопити ногу, тоді це можна спробувати зробити руками з боку підошви. Розмістити долоню на округлу кісточку та натисками пальцями на підошву. Пальці ніг потрібно також відтягувати до коліна та розводити їх в сторони. 

Якщо робити цю вправу щодня, то можна побачити покращення вже через тиждень. Щоб пришвидшити результат, можна ще додатково відтягувати великим пальцем руки великий палець ноги та промасажувати рефлекторні точки. Спершу вправа має займати 5 хвилин, але з кожним днем слід збільшувати її тривалість. 

Переплетені пальці рук і ніг у положенні лежачи:

1. Ляжте на спину, голову покладіть на невисоку подушку або книгу. Коліна потрібно зігнути, а стопи розмістити на підлогу і підтягнути до себе, щоб вони знаходилися біля сідниць. 

2. Праве коліно слід розмістити до грудей, а стопу поставити на ліве стегно поруч з коліном. 

3. Розмістити пальці лівої руки в поміж пальцями правої ноги. 

4. Тепер відтягувати п’яту,  пальці ноги слід направити до правого коліна.

Ось так можна покращити рухливість ніг самостійно! Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може заміняти методи традиційної медицини та косметології. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я. Чи знаєте Ви ще схожі методи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector