Дотики чоловіка, якого ти повинна вибрати

Навчіться обирати правильних чоловіків.

Чоловік також повинен проявляти ніжність, чуттєвість, він вміє вабити не лише фізично, а й торкається глибин вашої душі. Його дотики ніжні й чуттєві, не зрівняються з іншими.

Цей чоловік буде торкатися тебе вранці, йому важливо подарувати тобі хоча б краплю власної ніжності. Він триматиме тебе за руку впродовж дня, щоб відчувати твоє тепло. Його турбота буде проявлятися в тому, що він прибиратиме волосся з твого обличчя чи цілуватиме твої повіки.

Щаслива та жінка, яка закохується в чоловіка, який не боїться проявити власну чуттєвість. Він розуміє, що дорослі люди також можуть плакати, він не боїться оголити перед вами власну душу, адже кохання, страх самотності, ніжність та невпевненість – це те, що супроводжує нас протягом всього життя. 

Вибирай чоловіка, який не боїться притиснути тебе до себе, коли настає буря. Він знає, що його дотик рятує тебе та розвіює усі хмари. 

Жінка повинна не боятися продемонструвати свої недоліки чоловікові, адже він кохає її всю, такою, як вона є. В обіймах чоловіка жінка має відчувати себе захищеною. Він – зцілює її рани, дає наснаги жити й рухатися далі. Цей чоловік – вільний від обмежень, норм та правил, вміє жити так, як йому цього хочеться й він навчить тебе бути щасливою. Поруч з ним ти станеш вільною духом, безтурботною, зрозумієш, що не має ніяких бар’єрів – всі обмеження існують лише у наших думках. 

Цей чоловік буде торкатися найпотаємніших куточків твоєї душі, однак буде робити це з усією відповідальністю, щоб не розчарувати тебе, не зробити  тобі боляче, як це робили люди до цього.

Пошепки

Виберіть собі чоловіка, який після важкого дня готовий лягти на траву поруч з вами, дивлячись на всіяне зорями небо. Для нього найбільшою насолодою є можливість поринути у всю глибину ваших очей. Й він сам з легкістю відкриє вам своє серце. 

Заради вас він буде готовий на все, він буде руйнувати стіни, проходити через розпечену лаву, порушувати кордони, і все заради того, щоб дістатися вашого серця.

Він не буде скутим біля вас, а буде дарувати відчуття свободи та неймовірної пристрасті.

Виходьте за того, хто ніколи не спробує зменшити вашу яскравість, згладити ваші нерівності або приглушити ваше світло. Чоловік буде закоханий у ваше сяйво, й сам почне освітлювати найтемніші куточки вашого Всесвіту. 

Зустріньте чоловіка, який буде чесним з вами, і не боятиметься доторкатися вас. Він міцно візьме вашу долоню у свої руки й довірить вам своє серце. Він також повірить вам та продемонструє свою крихкість.

У таких стосунках немає місця маскам та лицемірству, ви будете один перед одним з оголеними душами, без прикрас та зайвих слів. І це буде зводити вас з розуму…

Будьте коханими поруч з чоловіком, який вміє торкатися…

Ви згодні з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector