Дотримуюся дієти одного японського лікаря і забула, що таке “старість”. Чесно, всі дивуються, коли чують мій реальний вік, бо виглядаю набагато краще!

Мабуть, ви чули про такого видатного лікаря з Японії, як Шігеакі Хінохара. Цей чоловій прожив аж 105 років! Мало того, він допомагав людям та працював лікарем до останнього дня життя. 

Мене дуже вразила історія Шігеакі. І дуже добре, що ця велика людина поділилася на весь інтернет своїми правилами довговічності. Тому я рекомендую вам також прочитати ці 13 пунктів та запам’ятати. Повірте, якщо дотримуватися циї правил – життя зміниться у кращу сторону, я на власному досвіді переконалася. 

  • Лікарі не можуть вилікувати все на світі:

“Коли лікар рекомендує вам здати якісь аналізи або зробити операцію, запитаєте його, став би він радити те ж саме своїм дітям, дружині або іншим родичам?” – порадив Шігеакі. 

Ні для кого не секрет, що зараз медицина швидко перетворилася на бізнес. І всі хочуть якомога більше грошей витягнути з пацієнта. Але набагато краще лікують тварини, музика, те, що приносить вам спокій та щастя. Такі прості емоції є панацеєю майже від всіх хвороб!

  • Біль – це не норма для пацієнта:

Для полегшення болю чи страждань у лікарнях потрібно зробити місце для розваг. Наприклад, кімнату малювання, співів чи танців. Адже так всі пацієнти не будуть концентруватися на болі та поганих емоціях, натомість їм буде добре і весело. 

  • Будуйте плани на перед: 

Візьміть блокнот і запишіть туди свої плани на день. Або рік чи навіть 10 років. Адже наші думки мають здатність матеріалізуватися. Головне – знати, чого ти хочеш у майбутньому та не згадувати минуле. 

  • Багато читайте:

Лікар радить прочитати книгу “Аббата Фоглера” Роберта Браунінга

“Треба ставити перед собою великі цілі в мистецтві і в житті. Якщо ви збираєтеся намалювати коло, воно повинне бути таким величезним, щоб і за все життя не закінчити. Нам видно тільки частину цього кола – дуга, а решта за межами нашого зору і нашого життя”

  • Знайдіть свого кумира:

Це може бути актор, співак або ж співробітник. Подивіться, який у нього стиль життя і чого він досяг. Стараєтеся так само стати найкращим прикладом для когось. Наприклад, для своїх дітей. Ось що казав лікар про свого кумира, а саме – рідного батька: “Коли я опиняюся в скрутному становищі, я намагаюся уявити собі, що б ці люди зробили на моєму місці”.

Пошепки

  • Переосмислюйте свої цінності: 

Ми всі гонимося за чимось матеріальним. Багатство, слава, гроші.. Але забуваємо про головне – любов, повага, милосердя. “Пам’ятайте: ніхто не знає, коли проб’є його година. З собою все це не понесеш” – часто повторював Шігеакі Хінохара.

  • Радійте щодня:

“Людина отримує енергію не з їжі або сну, а з веселощів. Пам’ятайте, в дитинстві, якщо нам було весело, ми забували поїсти, і сон нам був не потрібен. У дорослих те ж саме. Не варто виснажувати своє тіло надмірно жорстким режимом харчування або сну” – каже Шігеакі Хінохара. 

Позитивні емоції покращують наше самопочуття та настрій. Тому варто шукати всюди гармонію, щастя і добро.

  • Спорт – це сила:

Спробуйте підійматися пішки на поверх, а не викликати ліфт. Прогулятися в парку, а не їхати автобусом чи машиною. Зранку робити зарядку та правильно харчуватися. Лінь – найгірший ворог та спокусник. У свої 105 Шігеакі Хінохара не користувався ліфтом та переходив дві сходинки, коли підіймався додому після роботи. 

  • Живіть у насолоду:

Насолоджуйтеся моментом. Завжди шукайте у всьому позитив та знайте, що наступний ранок буде ще кращий. Допомагайте нужденним та ніколи не вимагайте подяки. Головне – вміти радіти і насолоджуватися цим прекрасним життям.

Доктор Шігеакі Хінохара помер 18 липня 2017 року. Чоловік був президентом Міжнародної клініки Святого Луки (Токіо) та приймав пацієнтів аж до самої смерті. 

Його блокнот був заповнений аж на 5 місяців вперед! 

Це людина, яка здатна всіх надихати. Беріть з лікаря приклад і ставайте кращою версією самого себе!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector