Довго я терпіла викрутаси своєї невісточки, усе прощала їй, бо внука люблю дуже. Але це вже край! Скажу синові, що бачити її у своїй хаті більше не хочу!

Завжди думала, що найбільший клопіт — виховати хороших, достойних, правильних дітей. Але ж ні. Найбільша біда, як виявилось, то знайти собі путню невістку.

Ми з чоловіком у шлюбі багато років уже. Зараз в нас і машина пристойна є, і хата чимала, і гроші водяться. А як тільки починали ми жити, то вітер в кишенях гуляв. Бралися ми за всяку роботу, копійку до копійки складали. Бо ж дітей хотілося нам дуже, а на вулицю ж їх не народиш, треба було хоч стіни свої мати.

Отак, рік за роком, ми потроху на ноги й ставали. Чоловік мій був хорошим спеціалістом в себе на роботі, то начальник йому машину свою стару віддав. Ні в кого свого транспорту в селі не було, тільки в нас з Іваном. То ми ще й сусідам помагати почали: то в місто їх возили, то привозили звідти щось. Словом, по всіх фронтах усе в нас було добре.

Дітки наші теж не забарилися: двоє дівчаток і хлопчик. По два роки між ними різниці було. Ми їм дали освіту хорошу, в люди вивели. І одно ж я чекала, коли Назар, найстарша моя дитина, приведе вже нам якусь невістку.

Він у мене хлопець дуже толковий, то я думала, що він і дівчину собі таку ж знайде.

Еге… Як привів він Ірину знайомитись, то я там сльозами і вмилася. Ну видно ж по ній було, що там ні культурою, ні освітою й не пахне! Хотіла одразу синові сказати, що то для нього погана партія, що та Ірина нам не рівня!

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Але не встигла. Виявилося, вона вже була при надії. Вигнати вагітну дівчину в мене рука не піднімалася, тому взяли ми дітей до себе під крило. Думалось, що дитина хоч їй мізків додасть. Що стане вона мамою та й візьметься за голову. Та де там…

Пошепки

Дитя кричить, аж надривається, а та на гульки збирається!

– Юля, а куди ж ти йдеш? Дитя голодне, верещить на всю хату! – якось вже не витримала я та зробила їй зауваження

– Ну то погодуйте. Чи ви не знаєте, де каша на вашій же кухні стоїть? – випалила вона мені відповідь.

Оце тобі на, оце послав Боженька невісточку! Тільки й вміла, що гуляти та розважатися. Хоч би раз сама їсти приготувала чи прибралася в хаті. Так ні! Візьме в сина мого грошей – і шукай вітра в полі. А недавно я ще й взнала, що вона курить поза кутками. Хоча ж дитині ще молоко своє дає!

Чоловік каже, щоб я не лізла до сина в родину, не псувала стосунки з дітьми. А я не можу мовчати! Знаю ж, що щастя синові не буде з тією дівкою! І що ж його тепер робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector