Доїдаємо пиріг, допиваємо чай чи каву , і – вирушаємо жити по-новому!

Новий етап життя – це не завжди пережиті труднощі, вирішення складних завдань, чи регенерація душі. Інколи для цього просто достатньо припинити лити сльози, зробити теплий свіжий чай, прибрати в квартирі, одягнути улюблену затишну кофтину й приступити до випікання пирога. Хіба не це допоможе вам очиститися й позбутися поганих думок?

А тоді вийняти ароматний пиріг з печі, налити в фарфорову філіжанку чай й сісти в абсолютній тиші за стіл. Саме так можна насолодитися моментом – ідеальним гострим кінцем ножна розрізати соковиту ягідну випічку й розмістити її на маленьке білосніжне блюдце. Вся квартира наповниться ароматом та затишком. Саме в цей момент важливо прийняти рішення: 

Ніколи не зраджувати власне життя!

Ніколи …

В будь-яких ситуаціях, без винятків. Навіть якщо життя змусить стати на коліна, чи від нас відвернуться найближчі, потрібно бути собою, хто б не вирішив образити чи покинути. 

Не зраджувати собі – це оточувати себе щирими й добрими людьми, які будуть поруч попри все. Вони не стануть принижувати нашу гідність, не будуть ламати зсередини і не ставитимуть безглузді ультиматуми. З цього моменту не потрібно ходити туди, де нам нічого робити, і не варто виконувати ті завдання, які нас постійно просять інші, але вони нам не до душі.  Припинити стукати в різні двері, які відкриваються лише тоді, коли щось віл нас потрібно. Не утримувати ні тих, хто стрімко тікає, ні тих, хто мляво відповзає.

З цього моменту життя змінюється, адже рішення просто й складне водночас – припинити зраджувати себе, не проживати життя так, що потім самим буде соромно.

Як зробите – доїжте пиріг, допийте чай, і розпочинайте жити так, як цього хоче ваша душа. 

Це насправді дуже просто, хоча спершу може здатися не легким завданням. 

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: