Другий син був, як дві краплі води, схожий на Бориса. А з роками ця схожість тільки посилювалася. Звідси й почалися докори Насті з боку чоловіка

Уже дев’ятнадцять років Анастасія живе у шлюбі зі своїм чоловіком Борисом. Перейти за неповних два десятки довелося чимало. Були й сварки, і сліпе кохання, і побут, і навіть двох синів народити встигли. Старшому під двадцять, а молодшому всього один рік.

Усе почалося ще в студентські роки. Тоді молодята познайомилися. Спочатку були прогулянки, тоді –  походи в кінотеатр, далі пошуки місць, де можна було б побути наодинці. Тоді Настя й гадки не мала, що незабаром дізнається про свою вагітність.

Довелося розповісти про все Борисові.

Майбутнього татка така новина здивувала. 

– Мій чоловік чомусь ніяк не міг повірити, що це правда. Думав, я його розігрую.  Я й не очікувала, що він зрадіє, але його реакція виявилася досить несподіваною. Такий кумедний був, ніби не знав, звідки діти беруться,- розповідає Анастасія.

Попри всі вагання Борис таки женився з коханою. Далі почалася типова сімейна рутина. Жили, як усі: вчилися доглядати за дитиною, закінчили ВИШ, знайшли роботу. Дитя росло, мов на дріжджах. Згодом син пішов до школи – стало трохи легше. І тільки тоді жінка захотіла ще одного малюка. Борис особливо не заперечував, але особливого ентузіазму теж не було. Мовляв, хочеш, то народжуй. Чесно кажучи, це були додаткові клопоти тільки на руки Анастасії. Навіть старший син завжди був під її опікою. Чоловік прикривався тим що важко працює і приносить гроші в дім. 

Але Настя заплющувала на все очі, аж так їй хотілося вдруге стати мамою. Гадала, що й цього разу завагітніти вийде так само легко, як і вперше. Втім, усе виявилося куди складніше. Багато років подружжя намагалося народити друге маля, але результату не було. Вийшло тільки тоді, коли сім’я втратила надію…

Другий син був, як дві краплі води, схожий на Бориса. А з роками ця схожість тільки посилювалася. Звідси й почалися докори Насті, що, мовляв, старша дитина не схожа на батька взагалі. Олег, здається, і справді був схожий, скоріш, тільки сам на себе. Тож тато ставиться до дітей по-іншому. Навіть доглядає за молодшим Остапом Борис значно більше, аніж дивився за Олегом. 

– Ну що ж, цей малюк народився вже в осмисленому віці. Може, тепер і відчуття батьківського обов’язку в Бориса інше, – думала Настя, тільки радіючи таким чоловіковим метаморфозам. 

А нещодавно вся правда вийшла на поверхню. 

– Іграшки за собою прибрав сам. Уявляєш? Дорослий уже який. Одразу видно, що це – мій син!

Пошепки

– А інший не твій, чи що? 

– А мені звідки знати? Це вже питання до тебе, – зопалу мовив Борис. – Мені вже дев’ятнадцять років цікаво, хто ж батько Олега. Може, хоч на старості розкажеш?

– Ти розумієш, що верзеш? Іди ДНК-тест роби, якщо мені не віриш!

– Так треба буде сходити. Нарешті розставлю всі крапки над і.

Досі Анастасія навіть не здогадувалася, що про неї увесь цей час думав чоловік. 

Так, старший син не схожий на батьків так, як молодший. Але хіба це є показником зради? Ну складний в Олега характер, не такий “як у тата”, але ж вік у нього відповідний. Йому волі хочеться, самостійності. Це нормально для підлітків. Але ж він зараз і вступив до ВИШу, вчитися добре почав, поблажливішим став. Навіть з Борисом готовий був поладнати, але це ж батько на компроміси не йде. 

Одразу після заяви чоловіка, Настя взагалі замислилася, чи варто їй продовжувати шлюб з людиною, яка їй навіть не довіряє. Але зараз жінка заспокоїлася. Переосмислила все. Збагнула, що сім’я зараз потрібна Остапові – його ставити на ноги треба. 

Однак, слід таки зробити тест, щоб довести Борисові, як сильно він помилявся.

Сама Анастасія навіть не сумнівається, що обидві дитини від одного батька. Тільки вірити в це відмовляється її чоловік. Як і 19 років тому. Не хотілося вплутувати у все це синів. Особливо не бажала Настя тривожити Олега. Він тільки пройшов важкий період дорослішання, а тут його доведеться ошелешити новиною, що рідний тато вважає його нерідним. Наробив же Борис проблем…

Як краще вчинити Анастасії: пустити все на самоплин, щоб не травмувати старшого сина, чи довести чоловікові, що Олег – його дитина?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector