«Дружина повинна». Нічого вона не повинна!

Ми не повинні так мислити в сучасному суспільстві.

Я бігаю щоранку. Так, одного разу зустрів свого знайомого, який теж фізкультурник.

Привіталися і той зразу оглянув мене з ніг до голови. Звернув увагу на мої жовті кросівки та сказав: «Так, хороші! Тільки брудно зараз. Хоча у тебе є, кому їх мити ». Ти про що? – уточнюю. «Ну ти ж не один живеш, – усміхається. – Дружина кросівки миє ». Ні, кажу, вона їх не миє, це роблю я, на що той здивовано відповідає: «Дивно. Такі речі дружина повинна робити ».

Ця фраза “дружина повинна” мене допікала ще з дитинства. А найгірше, коли чоловіки ще перелічують: готувати їжу, ходити в магазин, мити посуд, прасувати одяг, витирати пил, займатися з дітьми, солити огірки та таких пунктів ще з десяток. І найголовніше, що в кінці такого пекельного дня, вона має посміхатися чоловікові та повторювати: «Який ти в мене молодець».

Цей список викарбуваний в голові багатьох чоловіків.

Отже, дружина нічого не винна. Дівчинка не народжується на світ з мішком майбутніх обов’язків. 

Дружина нічого не винна.

Я вважаю, що жінка це може робити, коли сама має бажання. Але безсила та втомлена дружина, яка от тільки прийшла з роботи, не повинна мити посуд чи готувати.

Скажімо, моя перша дружина дуже любила і вміла готувати. Ну я тільки радів, адже страви дійсно були приголомшливими. А моя друга жінка не вміла готувати. Я ж ні в якому разі не примушував її це робити. Готував сам або замовляли доставку.

І я розлучився з ними зовсім не через те, що вони щось не робили зі списку. Там були інші причини, про які зараз не хочу розповідати.

Так, я вже в третьому шлюбі. Дружина добре готує, але її, наприклад, дратує мити підлогу і всяку сантехніку. Які проблеми? Це роблю я. 

Чоловіки повинні зрозуміти, що щаслива сім’я – це компроміси, обов’язки по дому повинні справедливо розділятися між обома. Звичайно, якщо чоловік цілий день працює, а жінка просто сидить вдома, це інша справа. 

Але якщо ви двоє ввечері приходите з роботи, то домашні турботи повинні падати на плечі обидвох.

Як тільки нормальна жінка чує прокляте «повинна» – їй хочеться тріснути чоловікові по голові великою вазою. 

У відносинах ніхто нікому нічого не повинен. Ви маєте йти на добровільні компроміси заради щастя іншого.

Що скажете з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector