Дружина бадьора й активна, могла б ще працювати, адже на пенсію сильно не розгуляєшся. Але вона каже, що відпрацювала своє і прийшов час відпочити

Не знаю, чи правильно я мислю, але хочу донести свою думку. Можливо, ви глянете на цю ситуацію зі сторони.

Ми з дружиною вже на пенсії, діти дорослі, живуть окремо. Дружина моя жінка досить бадьора й активна, могла б ще попрацювати, адже на пенсію сильно не розгуляєшся. Але вона категорично проти, каже, що відпрацювала своє і прийшов час відпочити. Розумію, якби вона була хвора й лежала цілими днями на дивані, але ні – вона від ранку до вечора пропадає на дачі, придумує собі там роботу і ще мене змушує їй допомагати. І так уже друге літо. Взимку теж не краще, бо вона розсаду вирощує, вся квартира заставлена, мене це дуже дратує. Інколи навіть здається, вона це спеціально робить для видимості, щоб всі від неї відстали. Кажу, що краще б пішла на роботу, так вона одразу має виправдання – а хто за її оранжереєю доглядати буде? Та краще б направила свою енергію в щось корисне, ще б гроші могла приносити.

Особисто я вважаю, що поки є сили, можна і заробляти. Адже все, що вона намагається вирощувати, можна купити в магазині, не витрачаючи на це стільки зусиль. А на дачу можна їздити на вихідні, але щоб відпочити, а не копатися в городі. Діти теж зі мною згодні і вважають, що мама деградує. Колись працювала, стежила за собою, а зараз ходить з поламаними нігтями і не фарбованим волоссям. Та й гроші зайві в родині б не завадили, щоб дітям і онукам допомогти, машина вже давно вимагає капремонту, плитку непогано б поміняти у ванній. Я ж сам працюю (мені 68 років), але зарплати на все не вистачає, а дружина допомогти відмовляється.

Не розумію, що з нею сталося. Бувало, раніше і на двох роботах працювала, щоб копієчку в дім принести. А зараз як відрізало, і слухати нічого не бажає. Навіть прикро стає, адже я теж на пенсії і міг би нічого не робити. Але у мене є відповідальність за сім’ю, а дружині, виходить, все одно? Ніколи не думав, що моя енергійна дружина так обліпиться на схилі літ. Дивно, що вона сама не хоче заробити кошти, я б вже витрачав все на прожиття, а з її зарплати можна було б відкладати, або ж кудись поїхати. 

Цікаво, чи можна змусити її вийти на роботу і як знайти підходящі аргументи? Буду дуже вдячний, якщо хтось поділиться слушною порадою.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector