Дружина покинула мене, не пояснивши причини. Минув рік – і я її зустрів. Пояснення коханої все змінило

Я зростав в дуже токсичній атмосфері. Тато все життя час від часу випивав, просто на кілька тижнів випадав з життя. Та за цей період виносив усе з хати, продавав, аби купити випивку. Він так навіть мамині прикраси вкрав. А ще постійно встрягав в якісь афери, набирав борги. Та ненька щоразу його виправдовувала, пояснюючи, що така вже він людина. Дитині це важко зрозуміти. Особливо, коли вона голодна, бо батько все пропив.

Я звинувачував матір. І мріяв лише про одне – втекти. Закінчив школу і поїхав назавжди. Дуже прагнув стати успішним. Навчався в університеті. Завжди паралельно десь працював. Згодом разом з другом зайнявся ремонтом комп’ютерної техніки, ми відкрили свій сервіс. 

Мама часто телефонувала мені, звинувачуючи:

 – Ти зовсім про батьків забув. Приїхав би?

 – Вам грошей вислати?

 – Якщо не важко, бо зараз навіть їсти нічого в хаті.

Батькам завжди були потрібні гроші. Я вже й сумнівався, що вони мене хочуть бачити. Тож вирішив щомісяця їм висилати незначні суми, аби мали на необхідне. А тим часом бізнес процвітав, я відкладав гроші на квартиру.

Тоді й зустрів Поліну. Дівчина гарна і дуже добра. Ми почали зустрічатися. Я зрозумів, що нарешті зможу мати сім’ю, про яку так давно мріяв. Зробив пропозицію – кохана погодилась. Це були найщасливіші роки мого життя. А кульмінацією стало народження сина. Нарешті в мене було все, про що я колись мріяв. Навіть власну квартиру я придбав.

Все було добре, син зростав. Наші витрати суттєво зросли. Я попередив батьків, що висилатиму трохи менше грошей, тим паче почалась війна, бізнес переживає не найкращі часи. 

І раптом сталося непередбачуване. Я поїхав в інше місто у відрядження. Саме тоді моя мама мала навідалась до онука. І ось я повертаюсь, а дружини з сином нема, в квартирі лише мама:

 – А де Поліна? Що сталось?

 – Вона сказала, що їде за кордон, познайомилась з іноземцем.

Пошепки

Я почав телефонувати дружині – вона не відповідала, тоді її батькам, подругам. Лише її сестра Оля підтвердила, моя дружина в Польщі. Та я нічого не розумів, і офіційно ми не розлучились.

Батьки переїхали до мене, аби разом нам було трохи легше. І ось, минув рік і Поліна мені зателефонувала, запропонувала зустрітися, поговорити. 

Коли я побачив дружину – дуже здивувався. Вона схудла, та мала гарний вигляд.

 – Ти щаслива? Воно хоч було того варте?

 – Ти про що? Я не хочу, щоб твій вчинок якось впливав на нашого сина. Та ми маємо розлучитися.

 – Який ще вчинок?

 – Твоя зрада.

 – Ти серйозно? Це ти втекла до іноземця!

 – Яке нахабство! Май хоч трохи поваги до мене! Я тебе кохала, а ти зрадив і ще й брешеш тут мені в лице.

І тут ми все вияснили. Коли я тоді поїхав у відрядження моя дорога ненька сказала Поліні, що в мене вже давно є інша і я не йду від неї лише через сина. Для мене ж вигадала іншу байку. Дружина ж не хотіла мене навіть бачити. Тому й зібралась і поїхала до Польщі, де була вже давно її подруга. А зробила це мама лише тому, що вони з батьком хотіли переїхати до мене, бо квартиру в них забрали за борги. Та й взагалі Поліна їм не подобалась тому, що після одруження їм вже не вдавалось брати у мене багато грошей.

Я повернувся додому і викинув батьків просто на вулицю. Бачити їх більше не хочу. Це якісь паразити егоїстичні. Тепер благаю дружину повернутися, дуже скучив за сином. Та вся ця ситуація дуже гнітить.

Ви б пробачили батькам, які мало не зруйнували вашу родину?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector