Дружина принесла в ресторан несподіваний подарунок, який вручила коханці чоловіка

Ірина кохала свого чоловіка до нестями. Та й причин для протилежного не було. Павло здавався славним обранцем: турботливий, кмітливий та щедрий. Увесь вільний час чоловік проводив з обраницею, зустрічав жінку після роботи, не їздив у підозрілі відрядження. Усе було чудово. Ірина навіть не могла запідозрити чогось лихого, а тим більше зраду. Втім, очі їй відкрила сестра.

Рідня жила не у цілковитій злагоді. Сварок та сильних образ не було. Втім, сестри надмірною любов’ю одна до одної не вирізнялися. Існувала між ними скоріш заздрість. Юля не могла змиритися зі своєю самотністю. Судженого ще не знайшла та й створенням власної сім’ї навіть не пахло. А в Ірини уже були діти, хороший чоловік – чого ще бажати?

Одного дня сестра приїхала до жінки в гості. І принесла погані новини в дім.

– Тільки не злись, але я бачила твого Толіка з іншою жінкою. Присягаюся, цими очима помітила, як вони обоє заходили в магазин ювелірний. А потім та вертихвістка з коробочкою вийшла. Точно щось їй придбав. Вона аж світилася від щастя. Обнімала його. Цілувала. 

Ірина таким одкровенням не повірила. Знала вдачу сестри, тому була переконана, що та це через заздрощі вигадала. Попри це, до чоловіка придивлятися стала уважніше.

З часом Толік і справді ставав все дивнішим та дивнішим. Досі він був звичайним мужиком, якому було не до салонів чи догляду за собою. І думки подібної в його голову годі було шукати. Зараз же чоловік зробив манікюр, сходив у перукарню, купив собі нового одягу. Аж ніяк не схоже на Іриного коханого. НЕ таким вона його знала.

Дівчина не знала, що тепер думати. Не буде ж вона кожен його крок відстежувати та й правду він їй сам також не розкаже. 

А що раптом сестра і справді мала рацію? 

Ірині було лячно і водночас незнання розривало її нутро страшними здогадками. Було вирішено звернутися до спеціаліста. Детектива жінка найняла майже одразу, як тільки їй це спало на думку. Через деякий час на руках уже були фото, що підтверджували зраду коханого. 

Ситуація виявилася напрочуд складною та напружено. Ірина не знала, як їй правильно вчинити: вчинити скандал, вигнати чоловіка, поговорити з ним серйозно чи взагалі вдати, що нічого не знає? Через декілька днів спроб вона зрозуміла, що не витримає цього морально. Тому просто мовчала. Поки тільки думала.

Виявилося, що нахаба, яка забрала чоловіка із сім’ї, була знайомою Юлі. Та нещодавно їй зізналася. А ще сказала, що коханка запросила Толіка на свій день народження. Знала сестра навіть адресу ресторану, де повинне було відбутися святкування. Ось тут Ірино осінило. Тепер можна було не мовчати. Вона збагнула, що слід було зробити.

Того дня жінка зателефонувала чоловікові, начебто поцікавитися, коли той повернеться додому.

Пошепки

 – Трохи затримаюсь, бо на роботі повно справ. Постараюся якнайшвидше приїхати. Люблю тебе.- відповів чоловік, а дружина тільки отримала підтвердження своїх здогадок. 

– Гаразд, не турбуйся.- мило відповіла та і, вимкнувши телефон, пішла збиратися… На день народження. 

На власному авто до ресторану жінка прибула вчасно. На ній була найкраща сукня, багацько прикрас, красиві макіяж та зачіска. Усе, як годиться.

Коли Ірина зайшла до зали, то всі раптом притихли, тільки розгублено на неї поглядаючи. Такої гості ніхто не знав і точно не чекав. В іншому кінці приміщення з піднятим келихом і слізливою промовою стояв Толя. Збоку сиділа іменинниця. 

Ірина впевнено покрокувала до пари. У руках вона несла красиву коробку, перев’язану багряною стрічкою.

– А я з подарунком.- посміхнулася жінка і, наблизившись до Толі, почала розпаковувати сюрприз.

– Яка краса.- шепотіла Ірина, перебираючи у руках світлини, зроблені приватним детективом. На них був і її Толік, і його нова дівчина. А далі пішли фото коханки з іншими чоловіками. Скромності їм таки бракло…

Коли жінка закінчила демонстрацію, то привітала суперницю і вийшла з ресторану.

Толік розізлився. Крикнув іменинниці, що між ними все скінчено і кинувся за дружиною. Він бажав наздогнати колись кохану дівчину, але було пізно.

Ірина вже мчала у своєму авто додому. Тепер усе стало на свої місця. 

А як на місці Ірини з невірним чоловіком вчинили б Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector