Дружина увесь час просить гроші для своїх батьків. Вже таке враження, що я на них працюю. Щомісяця 5000 гривень йде

Коли я одружувався з Ілоною цілком розумів, що тепер її рідні – то моя сім’я. Намагався з усіма знайти спільну мову, пропонував допомогу.

З дружиною ми відразу вирішили жити окремо. Спочатку винаймали квартиру, а потім я почав будуватися. Мені від діда земля на околиці міста дісталась, ідеальне місце для виховання дітей. Та доводилось багато працювати, адже будівельні матеріали надзвичайно дорогі. Та я мав мету.

І ось минуло два роки після весілля, я вже підняв будинок і збирав гроші на внутрішні роботи. Як раптом дружина звернулася до мене з проханням:

– Тато захворів, потрібна термінова операція. Ти зможеш нам допомогти?

 – Про що мова, звісно!

Я без зайвих питань дав 20 тисяч гривень. Тестя прооперували, все було добре. Та минув місяць і Ілона почала скаржитися:

 – Батькам дуже важко, ліки надзвичайно дорогі. 

 – То бери гроші, як треба. Якщо потрібні медикаменти – можеш не питати. Це ж важливо!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Надалі дружина знімала кошти з картки вже не питаючи мене. Минуло пів року і я помітив, що зникають доволі великі суми. Подивився на сайті – і присів. Щомісяця Ілона знімала на батьків приблизно 5 тисяч гривень. І це разом з тим, що я окремо давав їй гроші на різні домашні потреби.

Коли дружина повернулась я вирішив серйозно з нею поговорити.

 – Послухай я все розумію, але це вже занадто. Гроші на термінову операцію – це одне, а щомісяця виплачувати додаткову пенсію я не можу!

 – Ти що не розумієш, як важко моїм батькам? Чи тобі шкода?

 – Звичайно шкода! У твоїх батьків є пенсія, а ще в тебе є брат. Я ж зі шкіри лізу, щоб нам будинок збудувати. А ти цього не цінуєш!

На це дружина сказала, що якби знала, що я такий жадібний – не йшла б за мене. Тоді я запропонував їй піти на роботу і віддавати батькам свою зарплатню. Минув вже тиждень і ми досі не розмовляємо. Не знаю, як вирішити цей конфлікт.

Скажіть, невже я мушу утримувати батьків дружини? Що б робили ви?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector