– Дружині про це не кажи! Май розум! – Мама дала мені якийсь згорток. Я зазирнув – і очам своїм не повірив

Соромно мені навіть зізнатися про таке. Завжди мріяв, що допомагатиму батькам на старості, що будинок їм нормальний побудую і нарешті вони зможуть не утримувати город і худобу.

І все було чудово. Я мав власну справу, взяв іпотеку на трикімнатну квартиру, адже з дружиною і трьома дітьми вже не міг їздити по орендованих. За моїми розрахунками за кілька років ми б віддали усі борги, ще й автівку купили б. Все пішло шкереберть. Почався карантин, потім війна. Спочатку я урізав виробництво, аби втриматися вклав всі заощадження. Та врешті однаково збанкрутів. 

Я соромився зізнатися рідним, що все так погано. Дружина моя не працювала, звикла до гарного життя. Знайшов роботу і виставив бізнес на продаж, аби оплатити борги. А згодом все ж сказав коханій.

 – Діана, тобі доведеться зменшити витрати, перестати відвідувати салони, фарбувати волосся вдома.

 – Ти що? Хочеш, щоб я лиса залишилась.

 – Це тимчасово, ми впораємось.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вона ще довго виказувала невдоволення, та все ж послухала. Мій бізнес ніхто не хотів купувати, я був в розпачі. Батькам не казав, та вони все зрозуміли, я ж перестав їм допомагати. І ось раптом приїхала моя старенька мама. Дружини вдома не було, я відчинив. Ненька тримала в руках якийсь згорток.

 – Ось, цього на якийсь час вистачить.

Пошепки

 – Що це?

 – Це ми з батьком збирали багато років. Ще й землю продали того місяця. Тобі зараз дуже треба. Згодом станеш на ноги – й допоможеш нам.

 – Але як так? Це я мав вам допомагати! – сльози полилися з моїх очей.

 – Сину, у нас все добре, коли ви щасливі. Але  пообіцяй Діані своїй нічого не казати.

 – Чому?

 – Нехай вона зрозуміє, у скруті усі мають старатися для родини. Най роботу знайде, допоможе тобі. На те ви й подружжя. А гроші ці не на її нігті, а щоб ти за квартиру заплатив і на ноги став.

Кілька годин ми говорили, чай пили з моєю улюбленою маминою домашньою випічкою. Врешті гроші я взяв. У свої 43 роки мусив забрати мамині заощадження.

Не хотів я нічого від коханої приховувати, та маму все ж послухав. Як гадаєте, це правильно? 

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector