Дружину все влаштовує? Вітаю! Скоро вона тебе покине! І знаєш чому?

Усі чоловіки звикли нарікати на те, що жінки їх пиляють! Є безліч жартів на цю тему. Та, як на мене, усі вони примітивні. Радійте, якщо дружина має до вас претензії! Інакше ваш шлюб довго не триватиме!

Мій брат постійно вихвалявся перед друзями. Казав, що знайшов ідеальну дівчину. Вона його не ревнувала, відпускала гуляти з друзями, ніколи не скаржилась на малі заробітки. Він жив, як хотів. Так минуло три роки шлюбу, та одного дня він дізнався, що його кохана давно має іншого. А не розлучилась, бо просто прагнула переконатися, що її нові стосунки міцні. Ідучи геть вона сказала:

 – Знаєш, я ніколи тебе не кохала. Того й не переймалась через твої походеньки!

Не знаю, які висновки зробив мій брат, та я тоді чітко збагнула – якщо дружина постійно усім задоволена – їй просто байдуже! Річ у тім, що кожна жінка прагне вдосконалюватись, вона хоче прикрасити оселю, зробити успішним чоловіка. А усі невдачі партнера – сприймає, як власні. Значить не змогла мотивувати, направити, стати натхненням!

Подружжя – це проєкт обидвох. Над ним варто працювати. Якщо цього не робити – щастя не буде.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Пошепки

Тож якщо ви не чуєте претензій від дружин – скоро шлюб розпадеться. Скоріш за все, жінка змирилась з тим, що ви невдаха і врешті охолола. Вона неодмінно збере валізи та зникне з вашого життя.

Якщо дружина вас пиляє, значить вона у вас вірить. Вона прагне досягти успіху разом з вами. Знає, що ви здатні зробити те чи інше!

І не слід тішитися, що кохана не дістає ревнощами та відпускає на гуляння! Насправді їй байдуже, якщо ви знайдете іншу. Ба більше, цілком вірогідно, що вона підсвідомо цього хоче!

Зніміть рожеві окуляри та перестаньте вірити в казки про ідеальне подружнє життя. В сім’ях все трапляється: і сварки та примирення. Це нормально!

А як ви вважаєте, жінка має постійно пиляти чоловіка?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector