Думала, що після весілля розтоплю його серце і він забуде цю Ірину. Однак глибоко помилялась…

Я у шлюбі всього два роки, а вже переживаю за розлучення. 

Річ у тім, що я вийшла заміж за чоловіка, знаючи, що він не кохає мене. Коли ми тільки познайомились, він відверто розповідав мені про свої почуття до співробітниці Ірини, однак вона сама відкинула його. Потім вона відкрито афішує про свої стосунки з багатим чоловіком та переїжджає в інше місто. Тарас був у відчаї та шукав розради. Тією розрадою виявилась я.

Через декілька місяців Тарас робить мені пропозицію, а я погоджуюсь, розуміючи, що усе це поспішні рішення. Він був дуже добрим та ніжним до мене, я була переконана, що після весілля, коли ми почнемо жити разом, я розтоплю його серце і він забуде за цю Ірину. Однак глибоко помилялась…

Минуло два роки, у нас народилась маленька донечка та нещодавно повертається чоловік з роботи сам не свій. 

– Тарасе, щось трапилось? Ти якийсь не такий… — запитувала я.

– Я сьогодні зустрів Ірину… —  схвильовано відповів мені чоловік.

Пошепки

Моє серце почалось битись швидше, почувши це. Я мовчала, а він продовжив.

– Я говорив з нею. Вона відвідувала своїх батьків і зізналась, що шкодує, що колись покинула мене, і в її житті не склалося.

Це те, що я, мабуть, найбільше боялась почути. Тепер  живу в постійному страху, очікуючи, що Тарас захоче розлучитися та покине нас з маленькою донькою. Адже я так його кохаю! Але й примушувати жити зі мною в шлюбі не хочу. Який тоді вже шлюб може бути з примусу ??

Не знаю як далі жити, що робити? 

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector