Дуже сильна і повчальна притча, адресована тим, хто втратив смак до життя

Буквально тридцять років тому з’їсти персик було розкішшю. Цей фрукт було важко купити. Його продавали на півдні чи в столиці. А додому везти персики потрібно було як контрабанду.

Один чоловік купив ящик цих смачних фруктів, переклав їх папером і взяв з собою в поїзд, на який чекала довга дорога додому.

Йому хотілося довезти персики цілими, щоб його сім’я могла їх спробувати і насолодитися смаком. Регулярно чоловік витягав їх з-під полиці і перевіряв.

Згодом він помітив, що плоди почали підгнивати. Щоб якось вийти з ситуації, він вирішив відрізати зіпсуті частини і з’їсти їх. Викидати було шкода.

Зовсім неїстівних шматочків він позбувся, а решта смакувала досить нормально. Звичайно, зі свіжим персиком не порівняєш.

Наступного дня він знову побачив, що декілька фруктів зіпсувалися і процедура повторилася. Так тривало усю дорогу додому.

Пошепки

Зрештою в кінці подорожі чоловік зрозумів, що персики закінчилися, а він так і не спробував жодного доброго плода.

Мабуть, така ситуація траплялася в житті кожного з нас, коли ми відкладали своє задоволення. Однак щастя не потрібно змушувати чекати. 

На жаль, ми звикли відтягувати радісні та приємні миті. Наприклад, чоловік хотів насолодитися персиками, коли приїде додому. Цього не сталося.

Та чи помічали ви, що щастя інколи так і не настає? Адже коли ми складаємо один екзамен, то починаємо переживати за наступний. Після нього з’являються нові зобов’язання та приводи для хвилювання. І так по колу. 

Насправді щастя – це кожна прожита мить. Воно йде з середини і не залежить від зовнішніх обставин. Потрібно ловити момент і проживати його повною мірою.

А на вашу думку, що таке щастя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector