Два місяці тривав мій шлюб. Та я вчасно розкусила наміри родичів чоловіка. З такими добра не буде

Віталік мені дуже подобався. Нас познайомила подруга. Він цікавий і спокійний. А для сімейного життя це добре, я ніколи сварок не хотіла. Зустрічались ми рік, найбільше захоплювало те, що він завжди приходив на допомогу, легко вправлявся з будь-якою роботою, все міг полагодити. 

Думаю, Віталій таким став завдяки тому, що він із села. Батьки й досі там живуть. Та до весілля я лишень раз з ними бачилась. Ми приїжджали на Великдень, святкували разом. Але за застіллями навіть можливості не було збагнути, що це за люди.

Весілля ми зробили дуже скромне. Розписались і пішли в ресторан з друзями. Вирішили, що гуляти згодом будемо.Тепер розумію, добре, що не обвінчалися. Згодом я планувала, що ми все ж влаштуємо собі невеличку весільну подорож, поїдемо в гори, аби хоч якось запам’ятались ці дні. Саме на це відклали 20 тисяч гривень. Та за кілька днів до поїздки чоловік заявив:

 – Ми не можемо їхати, мама каже, що їм гроші дуже потрібні.

 – Нащо? Невже вони не розуміють, що в нас весільна подорож?

 – В селах такого нема. Кажуть, що треба дрова, до зими готуватись. Поїдемо трохи згодом і все. З наступної зарплати я гроші відкладу.

Я погодилась, повірила коханому. А дарма. Згодом в суботу ми поїхали провідати свекрів. І тут виявилось, що вони ремонт затіяли.

Хату побілили, дах ремонтували. Я не витримала й спитала чоловіка:

 – То на дрова в них не було, а на ремонт знайшлися  кошти?

 – Розумієш, для мами дуже важливо, щоб в оселі був порядок. А на відпочинок вона взагалі в житті ніколи не їхала.

Усі ті вихідні ми працювали не покладаючи рук – фарбували, ремонтували. А на вечір, коли я хотіла відпочити, свекруха визвірилася:

 – Треба вечерю готувати! Що це ти розсілася? Чоловіки голодні!

 – Я теж голодна. Ми ж разом працювали. 

 – Менше говори й ходи готувати!

Пошепки

 – Я що вам рабиня тут? У нас мала бути весільна подорож, а ми тут гаруємо. Я на таке не підписувалась. Нічого не готуватиму!

 – Тоді й не їстимеш! Бач яка! 

Я пішла до Віталія і сказала, що хочу додому. Та він відповів, що не може образити маму. Тож довелося поїхати на маршрутці самій. Мені було вкрай прикро. Наступного дня чоловік приїхав і влаштував скандал. Сказав, що я виявила неповагу до свекрів, осоромила його. Я намагалась щось пояснити – та він не чув. А вже наступних вихідних – знову поїхав в село. Я принципово відмовилась.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Наші стосунки псувались на очах. Та найбільше мене здивувало, коли отримавши зарплату Віталій майже все віддав батькам. Мене це обурило!

 – А як же подорож? Ти ж обіцяв!

 – Згодом. Зараз є важливіші справи.

 – В тебе вже своя сім’я, маєш про неї дбати. А не батьків утримувати!

Він мене не послухав. Тож я сказала, що йому краще жити з батьками. І подала на розлучення. Та моя мама стверджує, що я поспішила.

– Невже ти не розумієш, він дбає про рідних. Не п’є, не гуляє, в карти не програє гроші. Якби ти була лагіднішою до нього й до свекрухи – згодом все б мала.

Та я з мамою не згодна. Що за дурниці. Виходить, що я маю увесь тиждень працювати, аби ми мали за що жити, а чоловік усі гроші батькам віддаватиме. А потім ми ще й у них працювати маємо, як проклятущі?

Як гадаєте, правильно я вчинила чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector