Два роки тому у брата дружини виникли проблеми з фінансами. Батьки дружини дачу продали, з умовою, що коли все вирівняється, куплять знову і кращий варіант, як у нас – із зимовою експлуатацією. Але все це так і залишилося в проекті

Люблю свою дружину і дітей, у нас дійсно щасливий шлюб. Одружені вже 7 років, однак залишаємося такими ж закоханими один в одного, як і при першій зустрічі. З  батьками одразу знайшли спільну мову, не конфліктували.

Наша сім’я любить активний відпочинок, тому ми часто подорожуємо, їздимо в різноманітні тури, коли це дозволяє робота. У батьків дружини за містом є дача, точніше – була. Там ми навідувалися не часто – декілька разів за літо, і без ночівлі. На такій дачі довго не посидиш – немає комфорту. До них на літо з’їжджається вся родина, тіснити інших не хочемо, до того ж можемо собі дозволити інший відпочинок. 

П’ять років тому ми теж купили свою дачу. Вірніше спочатку ділянку, а потім побудували котедж з лазнею (без сільського господарства, зона відпочинку). Влітку ми туди часто вже не їздимо, максимум два рази на місяць з друзями. А ось взимку частенько.

Два роки тому у брата дружини виникли проблеми з фінансами. Батьки дружини дачу продали, з умовою, що коли все вирівняється, куплять знову і кращий варіант, як у нас – із зимовою експлуатацією. Але все це так і залишилося в проекті. Настав рік пандемії. Батьки дружини попросили, щоб ми дозволили їм їздити до нас, коли нас немає або коли ми не проти. Вийшло як у приказці, даси палець, по лікоть відкусять.

Природно туди почали їздити крім батьків дружини і брат дружини, її сестра. Всі зі своїми дітьми і сім’ями. Перший скандал трапився навесні. Я заборонив розбивати грядки і ставити теплицю, але нас з дружиною переконали. Другий скандал трапився, коли тесть купив моїм дітям розкладачки і в нашому ж будинку виділив нам кімнату. Тепер вони туди їздять кожні вихідні, і ми вже розуміємо з дружиною, що дача не наша.

Поставили умови, що в наступні вихідні ми їдемо з друзями і, щоб нікого не було. Так ми тепер їм найгірші вороги. Також довго читали лекцію, щоб ми все за собою прибрали. 

Готуємося до скандалу. Мені це дуже не подобається, вклав гроші, щоб мати де відпочити, а не віддавати комусь. Хочу поміняти замки і все. Дружина мене розуміє, але не хоче сваритися з ріднею. Як знайти з цієї ситуації правильний вихід? Зрозуміло, що так далі тривати не може.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector