Дві рідні сестри на війні втратили коханих чоловіків – вони загинули на Сході з різницею у місяць

Матвій Оверчук та Володимир Коваленко стали на захист країни у перші дні повномасштабного вторгнення.

У червні загинув Матвій Оверчук. У загиблого бійця залишився маленький син Мирон, якому нещодавно виповнився рік. 24 лютого 2022 року молода сім’я проживала в Києві – чоловік евакуював свою сім’ю у безпечніше місце, а сам одразу пішов у військкомат.

Завжди скаржилася я… Він ніколи не скаржився. Ніколи не скаржився на те, що йому погану форму дали, що немає озброєння, погано харчують, що він не висипається, що він хворіє. Ніколи,– розповідає жінка Юлія.

Під час служби Матвію вдалося вирватися додому двічі, щоб побачити найрідніших. 22 червня 2022 року сім’я дізналась, що він загинув, зробивши свій перший та останній постріл із ПЗРК, яким підбив ворожий винищувач. Ракета із другого російського літака вдарила по позиції захисників. Це сталося у селі Біла Гора біля Лисичанська.

Матвій Оверчук став першою втратою зенітно-ракетного взводу мотопіхотного батальйону 10-ї бригади. 30 липня йому мало виповнитися 27 років.

Пошепки

У липні 2022 року, через місяць не стало Володимира Коваленка.

У перші дні повномасштабної війни Володимир Коваленко приєднався до територіальної оборони, та згодом вирушив на Схід країни, був піхотинцем.

Анна розповіла, що перед смертю її чоловік наче відчував, що станеться щось. 7 червня він попрощався через сильні обстріли й довго не телефонував, тому що був поганий зв’язок. 1 липня він набрав на 30 секунд і нічого не було чути. Потім він не виходив на зв’язок, тож рідні почали бити на сполох й почали телефонували за всіма можливими контактами. Те, що Володимир загинув, навіть не припускали й думали, що він в полоні.

Бабці наснився сон, що Володимир обіймається з Матвієм і він виявився віщим. Днями до родини зателефонували побратими та повідомили про найгірше.

Вранці авіація їх накривала, вони тікали. Нібито втекли. Сіли відпочити. Усі сіли, а він ліг. Йому уламок потрапив у сонну артерію. Він загинув одразу… Він навіть не зрозумів, що помер,– сказала Анна.

Світла пам’ять Героям! Слава Україні!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector