Двічі розлучена, після 50 років вирішила зустрічатися з чоловіком “для здоров’я”. Вчора він прийшов до мене з каблучкою і сказав, що хоче одружуватися

Хочу сказати, що я вже була двічі одружена. Не склалося ні в першому шлюбі, ні в другому. Чоловіки при цьому не дарували мені каблучку на заручини, не робили мені пропозицію. Все якось виходило органічно, подавали заяву до РАЦСу, потім весілля в ресторані і все. Від обох чоловіків у мене по дитині: старшому синові вже 27 років, а молодшому 15.

Заміж виходила в 20 і в 32 роки. З першим ми прожили 8 років, з другим 12 років. Розлучалися обидва рази з моєї ініціативи через зради обох чоловіків. Я була вірна в шлюбі, вкладалася в усе по максимуму, тому не змогла пробачити. Коли довіри немає, то й залишатися поруч немає сенсу. І ось рік тому, я зустріла нового чоловіка, який в мене без пам’яті закохався. Скажу прямо, що я за 4 роки вже звикла жити одна, та й не хочу нікого для серйозних стосунків. Старший син живе окремо, хоч і не одружений ще, молодший ще зі мною. Я жінка забезпечена і сильного чоловічого плеча не потребую, тому відносини на відстані мене б влаштували б “від” і “до”.

З моїм нинішнім коханим зустрічаємося, іноді їздимо відпочивати, сини до нього нормально ставляться. І ось недавно заговорив про одруження. 

Пошепки

Сьогодні він зробив пропозицію, приніс каблучку. Я йому чесно сказала, мовляв, вибач, але я не хочу заміж. Він засмутився і пішов. А я місця собі не знаходжу.

Мені вже під 50, і я не хочу більше нікого вмовляти і нічиї зради терпіти, а хочу пожити залишок життя для себе. А на душі якось не так, що образила людину, яка витратилася, з такою любов’ю вибирав обручку. От як йому донести мою позицію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector