Дивлюсь, а чоловік виносить з дому продукти. І це після дзвінка колишньої. Ще й гроші забрав з шафи

Мій Андрій розлучився з першою дружиною ще вісім років тому. В тому шлюбі в нього залишився син, йому вже 12. Хлопчик хороший, часто в нас гостює. Його мати Діана увесь час скаржиться, що через дитину не може особисте життя влаштувати. Та ми зовсім не проти, аби її син жив з нами.

Я ж з Андрієм познайомилась шість років тому. Він відразу чесно зізнався, що розлучений і має дитину. Мене це не злякало, сама досить довго перебувала в серйозних стосунках. Також він попередив:

 – Я досить тісно спілкуюся з колишньою, адже ми виховуємо сина.

 – Чого ж розлучились?

 – Зовсім характерами не зійшлись, увесь час сварилися.

Більше я не випитувала. Та коли побачила Діану дуже здивувалась – жінка гарна, наче з обкладинки журналу. Чоловік до неї ставився дуже добре, навіть з теплотою. Та я не переймалась цим, довіряла Андрію. Подруги дуже дивувались, стверджували, що я роблю помилку, дозволяючи чоловікові так часто спілкуватися з колишньою. Та мені здавалось, що я вище цих ревнощів.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Після нашого одруження я відразу завагітніла, народила двійню. Все в нас було чудово. Андрій гарно заробляє, я ніколи не скаржилась. Та утримувати трьох дітей зовсім не просто. Приблизно рік тому Діана почала скаржитись, що їй бракує грошей. Мовляв, інфляція й аліменти надто низькі. І це разом з тим, що усі дорогі речі чоловік синові купує, сплачує гуртки та репетиторів. 

Пошепки

Та на цьому все не скінчилось. Вона могла зателефонувати й поскаржитись, що їм нічого їсти. Мій чоловік відразу їхав їм за продуктами. А нещодавно сталася взагалі дивна ситуація. Діана зателефонувала пізно на вечір. Андрій забрав усі заощадження з шафи, взяв різні делікатеси з холодильника і поїхав до неї. Я змовчала, та почувалась кепсько.

Коли він повернувся делікатно спитала:

 – А куди ти гроші забрав?

 – У Діани фінансові проблеми, їй терміново треба.

 – Послухай, але ж так не можна. В нас діти, я планувала зимовий одяг придбати.

 – Не переймайся, я щось вигадаю. Там мій колега пропонував одяг від своєї доньки. Може підійде. 

Це все мене вкрай обурило. Занадто, погодьтеся? Я впевнена, що Діана влізла в якусь аферу, або позичила. Але врешті, в нас вже окрема сім’я!

Скажіть, як мені вчинити, щоб з чоловіком не посваритися і питання це вирішити?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector