Дивлюсь на подруг – і скаженію! Як так можна? Вони перетворились на прислугу для своїх дітей

Згадую нашу молодість. Які ми з подругами були! Життєрадісні, вільні, щасливі. А що тепер? Нам по 40 – і все змінилося. Усі мої красуні подруги вийшли заміж та народили дітей. В когось вже навіть трійко. 

Та я нічого не маю проти дітей, просто мене жахає, як через них змінилися дівчата. Не розумію, чому, створюючи сім’ю, жінка неодмінно має забувати про власні потреби. Складається враження, що в нас такий менталітет і жертва заради нащадків неминуча.

А потім я спостерігаю доволі сумну картину.

Олена, мати трьох дітей. Перетворилась на квочку. З дому вже зовсім не виходить. Постійно, коли я з нею зустрічаюсь – розповідає лише про дітей. Я вже чула про те, хто чим хворів, які досягнення має в садочку чи школі. Невже вона не розуміє, що стала зовсім нецікавою.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

А Надя, мати двійні. Куди її не поклич – всюди малюків із собою тягне. Я вже натякала, що в ресторані не місце дітям. А вона образилась і взагалі зі мною не говорить.

Пошепки

Катя, мати 16-річного сина. А цей випадок взагалі клінічний. Вона переймається життям хлопця, наче він маленький. Пацан росте зовсім не самостійним. Навіть на тренування досі возить його. А до вступу в інститут готується так, наче це найважливіша подія в житті. Коли ж він йде на побачення – контролює, з ким і куди. Син навіть радиться із нею, розповідає про своїх дівчат.

І таких випадків безліч. І можу сміливо сказати, що діти цих батьків ніколи не скажуть “дякую”, згодом вони поїдуть, а матусі залишаться покинуті й розбиті. Скоріш за все, так і не зможуть почати жити своїм життям.

Тож, чи варто розчинятися в дитині? Думаю – ні. Саме тому я вирішила взагалі не народжувати. Хочу бути особистістю, яка може спілкуватись на будь-яку теми, а не обговорювати лише вибір підгузків і дитячі гуртки.

А ви як гадаєте, це нормально, коли все життя жінки крутиться навколо дитини?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector