Дивують мене ці жінки! Наплодять купу дітей, а потім благають усіх про допомогу. Чим думали?

Гортала я вчора стрічку новин і натрапила на історію однієї сільської жінки. Вона просила читачів допомогти, ще й дані банківської картки залишила. 

Так от у цієї мадмуазелі шестеро дітей від різних батьків. Наразі вагітна сьомим. Останній чоловік, дізнавшись про майбутнє поповнення – просто втік. І що? Живе уся ця компанія в напіврозваленій халупі, діти вдягнені в лахміття, недоглянуті. Вона сама без зубів, нещасна. І от скажіть, чим думала?

Чому я, маючи стабільну роботу, наважилась лише на одну дитину? Бо тверезо оцінюю ситуацію, хочу, аби донька усе мала, нормально розвивалась. А ця жіночка бездумно народжувала одне за одним. Ті діти бідують, живуть, як тварини, голодні й ображені на весь світ. А скільки з них нормальними людьми буде, знаєте? Одиниці. Решта – наркомани, бандити, котрі нищать наше суспільство.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше життєвих статей за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Нещасна скаржиться, що не може працювати, бо багато дітей. А вона їх хоча б доглядає нормально? І чи мало жінок, які працюють вдома. І розуму великого не треба, аби вишивати чи, наприклад, в’язати на замовлення. До чого я веду? Було б бажання!

І от скажіть, чого я, людина яка багато років важко працює, маю висилати гроші цій жінці. Взагалі вважаю, що ті, хто дають таким бодай копійку – схвалюють цей спосіб життя, заохочують й далі плодити нещасних дітей.

А як гадаєте ви? Допомагаєте таким горе-матерям?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector