– Еге, а ти як хотів, Романе? Сам у гречку, а жінка аби вірною була? Нехай спить тепер, з ким хоче. Аби ночувала дома

Кілька років тому в мене з’явилась коханка. Дружина тоді день народження святкувала, запросила до нас усіх своїх колег. Там я й побачив Анжеліку: гарна, молода, свіжа… Зиркали ми одне на одного цілий вечір. А потім всі пішли в магазин за добавкою, ми лишились удвох. Слово за слово – та якось воно все й сталось.

Я ніколи і не думав жінці зраджувати! Вона в мене людина хороша, двох синів народила. Але ж така затуркана стала – страшно й глянути! За собою не доглядає, одяг старий носить. Про подружній обов’язок я взагалі мовчу… Забув уже, що воно й таке.

А тут Анжеліка… Та кожен нормальний чоловік слиною захлинувся б, аби хоч раз її побачив! Моїй до такої фігури ще років з десять у спортзалі пахати. І то не факт, що з того щось буде.

Серйозних стосунків Анжеліка не хотіла, бігати за нею теж не треба було. Ніяких тобі квітів, подарунків і дурної романтики – нічого вона в мене не просила. Аби був конкурс на найкращу у світі жінку – вона б точно взяла золото.

Чесно скажу: я аж помолодів! Усі хлопці з роботи мені заздрили. Ще б пак! Я аж світився від щастя: хочеш – бери одну, не хочеш – бери іншу. Казка!

Та з часом жінка моя почала носом крутити. То вона втомилася, то вона зайнята, то вдома її днями немає. Я аж переживати почав, де це вона пропадає постійно. Відчув наче, що не все тут чисто…

– Ти чого переживаєш? – запитала мене якось Анжеліка. – Через Ольку свою? Ну спить вона там з кимось, яке тобі до того діло.

Пошепки

– Як спить?! Ти що мелеш? Хочеш сказати, наче мені дружина зраджує? Та я в житті тобі не повірю! – закипів я так, що страшне.

– Та ж усі вже знають, що вона з начальником роман крутить. Такий ти цікавий. Думав, тобі в гречку можна скакати, а вона до смерті тобі вірною буде? – розсміялась мені Анжеліка прямо в обличчя! 

Так мене це розізлило, що її аж з квартири вигнав! Це ж де таке бачено, аби жінка чоловікові роги наставляла? Та ще й з начальником! Це ж уже точно всі торочать, що я бабу в кулаці стримати не зміг.

Як тепер відмитись від цієї ганьби? І як жінку зрадливу на чисту воду вивести?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А як ставитесь до зрад у шлюбі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector