Ех, такого мужика образила! Розумний, красивий, та інша б на руках носила

Казка тривала не довго.

– Довго не спи, чоловіку поможи на роботу зібратись, приготуй сніданок, — повчали Оксану батьки.

Задзвонив будильник. Оксана розплющила очі — а за вікном ще ранкова темрява, десь-не-десь в чужому будинку світяться вікна. Так не хотілось вставати з теплого ліжка. Збоку спав чоловік, якого вона солодко поцілувала і відправилась на кухню. Поставивши чайник на каву, їй стало сумно. Це їх медовий місяць, а вони його проводять вдома.

Ще не так важко було б, якби чоловік кожного ранку не покидав її через роботу. Але нічого, йому потрібно заробити кошти, обіцяв же на наступне літо на море поїхати.

Згадавши свою обіцянку бути хорошою дружиною, Оксана взялась готувати сніданок: насмажила тонких мереживних млинчиків, приготувала омлет з шинкою. Віктор ще досі не проснувся, а його будильник дзвенів кожних 5 хвилин.

– Вітю, сонце, вставай! Запізнишся на роботу. Сніданок вже готовий,- промовила це і ніжно потерлася кінчиком носа по колючій щоці чоловіка.

Віктор встав тоді, коли сніданок вже повністю охолов. Ще й злий був:

– Чому ти мене не розбудила? Тепер точно спізнюся.

Подивившись на стіл, він скривився і гаркнув:

– Ненавиджу яйця на сніданок,- пішов у ванну, де голився і мив голову ще хвилин п’ятнадцять.

За цей час Оксана швидко приготувала бутерброди, оскільки не хотіла, щоб чоловік злився на неї.

– Що за сухом’ятка! Запам’ятай, я це не їм! Краще б одяглася пристойно, а то в халаті чоловіка зустрічаєш — ганьба!

Вона не перечила чоловікові, адже не так вчила її бабуся. Але в цей час стало так не приємно, тому що вона старається для нього зі всіх сил. Оксана, ковтаючи сльози, стояла біля вікна і спостерігала за від’їжджаючою машиною.

Пройшло аж п’ятнадцять років перед тим, як Оксана наважилася піти від чоловіка. А за цей час стільки всього натерпілася: зради, побої, образи. Та й як пішла — втекла під покривом ночі, поки п’яний Вітя завалився спати.

Терпіла жінка довго, оскільки до кінця вважала, що це вона робить щось не правильно. Адже її мама стверджувала: чоловік завжди правий!

Вона прийшла до мене вночі разом з сином і котом. На обличчі її наливався фіолетово-рожевим величезний синяк — слід руки чоловіка.

– Помирати не хочеться!

А що ж сусіди та знайомі:

– Ех, такого мужика образила! Розумниця, красень, та інша б на руках носила … Хай не дурить і повертається.

А сам Віктор не відчував ніякої провини. Ні одного дзвінка і спроби повернути жінку назад.

Пройшло трохи часу. Сидимо з Оксаною на кухні й згадуємо, як у них тільки починалися стосунки. Адже агресивність чоловіка проявлялася ще спочатку. ” Здоровий чоловік, гроші заробляє — що ще треба” -, твердили всі навкруг.

Якби ж знала….

Як ви вважаєте, чи можна розпізнати тирана ще на стадії букетно-цукеркового періоду? Як?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector