Екран телефону чоловіка засвітився і я, побачивши фото красивої жінки, стала читати повідомлення

Одного разу я піддалася своїй цікавості і побачила те, чого не варто. Тепер не знаю, що мені робити.

Ми з чоловіком одружені вже 5 років і маємо двох маленьких діточок. Увесь цей час я ніколи не задумувалася про те, що мені можуть зрадити. Я абсолютно довіряла своєму обранцю і вважала його найкращим чоловіком та батьком.

Він цілими днями пропадає на роботі, щоб забезпечити нашу сім’ю. Я це ціную, тому ніколи не дорікаю йому і не змушую займатися хатніми справами. Інколи переконую його зайвий раз віддихнути  і спокійно відпускаю на зустрічі з друзями.

Нещодавно сталася доволі нетипова ситуація. Чоловік повернувся  після зустрічі з друзями п’яним і одразу пішов спати. Раптом на екрані його телефону з’явилося повідомлення. Раніше я ніколи не нишпорила у його особистих речах. А тут подумала, що, можливо, сталося щось важливе.

Пошепки

Однак побачене мене неабияк засмутило. Там красувалося фото молодої дівчини з дивною посмішкою. Я деякий час вагалася, а потім вирішила зателефонувати дружині одного з друзів, які за словами чоловіка віддихали разом з ним. Виявилося, що вони з сім’єю зараз на дачі, тому його там не було. Можливо, співпадіння. Щоб перевірити, вирішила обдзвонити решту людей з компанії. Усі цього вечора були вдома. Мені було ніяково.

У голові одразу крутилася сотня запитань. Що це все означає? Як він міг мені зрадити? Невже він покине нашу сім’ю? А діти? Що ж я буду робити, якщо у мене немає жодної вищої освіти? Я жодного дня не працювала на роботі, адже чоловік запевнив, що подбає про мене. 

Зараз я не можу заспокоїтися. Адже вдавати, що я нічого не бачила – не варіант. Дружини, до яких я телефонувала, розкажуть про це своїм чоловікам, а ті – моєму. Можливо, це підштовхне його до розлучення, бо приховувати більше нічого? Що ж мені тоді робити? Як далі жити? Не розумію, що я робила не так. Завжди готувала, прибирала і дбала про чоловіка. Чого йому не вистачає?

Тепер я шкодую, що залізла туди, куди не просили. Відчуваю себе винною в цій ситуації. Правду кажуть, що менше знаєш – краще спиш.

А як би ви вчинили на місці жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector