Ексклюзив! Дмитро Нагієв не може приховувати свою сім’ю і тепер шанувальники дивуються — що ж далі?

Дмитро Нагієв — прекрасний ведучий. Завдяки гарному почуттю гумору, вмінню швидко реагувати на зміни ситуації і власній харизмі він стає прикрасою будь-якого проекту. Йому довіряють вести відповідальні концерти, прямі ефіри і багато популярних передач.

Ну а як щодо особистого життя? Тут Дмитро давно встановив жорстке «табу». До недавнього часу було відомо лише, що Діма був одружений на Алісі Шер (Вона ж Алла Анатоліївна Щеліщева), вона до речі старша за Дмитра на рік.

31 серпня 1989 року у подружжя народився син Кирило. Але шлюб розпався після 18 років спільного життя.

Кирило Нагієв, Аліса Шер

А ще в роки студентства у Дмитра був швидкоплинний роман з Ларисою Гузеевой.

Син Дмитра Нагієва Кирило пішов по стопах батька, отримавши акторську професію спочатку в школі-студії МХАТ, а потім в Санкт-Петербурзі в майстерні Григорія Дитятковського.

Дмитро Нагієв з сином

Про кількість романів Дмитра історія замовчує. Він намагається підтримувати образ брутального холостяка, необтяженого серйозними стосунками. За заявою самого актора його особисте життя — «інтимна територія» і нікого не стосується.

Євген, Володимир і Дмитро Нагієв

Але недавно співробітники видання Super з’ясували, що в Москві у Нагієва — одна сім’я, а в Санкт-Петербурзі — інша. Нібито в столиці після робочого дня телеведучий повертається в закрите селище на Новій Ризі, де кілька років тому придбав особняк.

На його території стоять дорогі автомобілі, а на газоні розкидані дитячі іграшки.

Як вдалося з’ясувати виданню, з Нагієвим живуть 40-річна домогосподарка Анна Спектор і дівчинка чотирьох-п’яти років, яка як дві краплі води схожа на шоумена. До слова, жінка користується машиною з автопарку Дмитра, один з автомобілів навіть зареєстрований на її ім’я.

Крім того, рідна сестра Ганни Спектор Анастасія в соціальних мережах «дружить» з Кирилом Нагієвим.

Кирило Нагієв

У Північній столиці відомого шоумена чекає інша сім’я.

Наталія Коваленко з Дмитром Нагієвим

Як вдалося з’ясувати, в котеджі, побудованому Нагієвим під Санкт-Петербургом кілька років тому, живе шеф-редактор «Першого каналу» в Санкт-Петербурзі Наталія Коваленко.

Наталія Коваленко з сином

Їй близько 50 років, вона виховує шестирічного сина Марка, який має разючу подібність з Дмитром. Коваленко майже весь вільний час проводить з дитиною. Вони часто літають до Іспанії, де, за інформацією видання, у телеведучого є нерухомість.

Відносини шоумена з двома жінками тривають вже кілька років. Наталія та Ганна не мають відношення до шоу-бізнесу і ведуть непублічний спосіб життя.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: