Фарбування для зрілих жінок: мінус 7-10 років

Ніщо так не молодить обличчя жінки, як грамотне фарбування.

З його допомогою ви позбудетеся зайвих років за один день. Ми вам сьогодні розповімо, як мати гарний та молодий вигляд у будь-якому віці. 

Натуральний колір

Після 40 років потрбіно враховувати те, що натуральність та природність є ключем до молодості. Обирайте відтінки волосся, які відповідають вашому колірному типу зовнішності. 

Загальна рекомендація така: не відходити від вашого природного кольору волосся більш, ніж на два відтінки. При цьому буде краще, якщо обраний відтінок буде світлішим  від натурального.

Максимальна природність

Природність відтінків зробить вас молодшою на вигляд.

Слід сказати ні однотонному чорному, білому та яскраво-рудому кольорам. Вони вже давно вийшли з моди. В тренді сьогодні складне колорування та цікаві відтінки. 

При виборі світлих тонів важливо врахувати, що підтон повинен бути теплим – холодні, такі як попелястий і сріблястий, викликають асоціації з сивиною і додають років. Краще вибрати золотисті і медові відтінки.

Дамам зрілого віку слід відмовитися від насиченого мідного, яскраво-червоного і бордового кольорів. Натомість обирайте  світлий рудий, карамельний або каштан з медовим відливом. Якщо ж у вас душа лежить до темних відтінків, то вибирайте техніку, яка поєднує декілька схожих між собою кольорів. 

Хорошим вибором будуть шоколадні відтінки.

Правильна техніка

Насправді, однотонні відтінки додають жінкам віку. Ми вам радимо у своїй зачісці поєднати декілька схожих тонів. 

Варто придивитися до наступних рішень:

  • Дрібне часте мелірування. Щоб мати натуральний вигляд, слід звернути увагу на цей тип фарбування. Воно є актуальним і на довге, і на коротке волосся. 

  • Омбре. Важко знайти майстра, який може зробити якісне омбре. Головне, щоб перехід від темних коренів до світліших кінців був плавним.
  • Шатуш, балаяж, брондування. Вони підходять жінкам, які не хочуть серйозних змін, зокрема в кольорі волосся. З їх допомогою можна освіжити зовнішній вигляд, адже вони допомагають досягти ефекту вигорілого під сонячними променями волосся.

Пофарбоване таким чином волосся виглядає густіше і об’ємніше, що також прикрашає їх володарку.

Якому фарбуванню віддаєте перевагу Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector