Фермер з Білорусі врятував осиротілого ведмедика, який бродив по селу в пошуках їжі

Сьогодні ми вам хочемо розповісти про одну дивну подію, яка трапилася в звичайному білоруському селі. Туди навідався несподіваний гість, який забрів в село в пошуках їжі. А цим неочікуваним гостем стало маленьке ведмежатко.

Воно було дуже голодним, і невідомо чи б змогло вижити самостійно, якщо не потрапило б до фермерського господарства Миколи Васильовича Терлецького. Саме цей чоловік врятував ведмежа і залишив його на своїй фермі. 

Такі ведмеді занесені до Червоної книги Білорусі, тому виникло багато труднощів, щоб оформити всі документи та залишити тваринку на фермі. Але місяці клопотань дали результат і зараз ведмежатком опікується Микола Терлецький. 

Ось яке це мили створіння, що забрело в село 

На диво фермера і різних інстанціях фермеру пропонували лише два можливі варіанти: повернути ведмедя в ліс, або приспати 

Фермер доклав чимало зусиль, щоб врятувати ведмедя, адже зоопарки не беруть таких маленьких звірять під опіку. Протягом двох днів мисливствознавці обшукували довколишні ліси, але не змогли знайти ніяких слідів матері дитинча.

Ведмежа називається Василина, Микола Терлецький отримав документи і тому малюк в безпеці 

А ось і сам Микола Терлецький і його чарівний вихованець Василина

Хіба ж не милий малюк?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: