Які фільми варто переглянути, щоб підвищити настрій навіть в найсумніші вечори

Фільми — це чудове заняття, яке дозволяє забути про щоденні проблеми та дає нам можливість поринути в інший світ відчуттів та пригод.

Для вас ми підготували добірку з фільмів, які не лише демонструють чудові історії, а й підвищують настрій та створюють особливу атмосферу радості. 

Мачо на колесах

Успішний бізнесмен, егоїст і неодружений чоловік Джоселін всіма способами намагається спокусити симпатичну жінку на ім’я Джулі, але у нього нічого не виходить. Тоді чоловік вирішує натиснути на жалість Джулі й прикинутися інвалідом. Однак пізніше жінка знайомить Джоселін зі своєю сестрою Флоренс, яка насправді прикута до інвалідного крісла. Після цього головний герой виявляється в дуже невигідному для себе становищі.

Побачення на осліп

Цей фільм для тих, хто вважає, що у нього труднощі на роботі. Молодий юнак з дитинства мріяв працювати в першокласному готелі. Однак він раптово втрачає зір, що унеможливлює його прагнення. Хлопець не збирається здаватися й долає усі труднощі на шляху до мрії.

«Агент Джонні Інгліш»

Неповторний Роуен «Містер Бін» Аткінсон продовжує грати свого знаменитого персонажа, тільки тепер в ролі супершпигуна. Довгі роки Джонні Інгліш не брав участь в різних спецопераціях, а всього лиш навчав майбутніх шпигунів. Однак на Джоні очікує надзвичайно важливе завдання. Частково з вини Джонні британська корона втратила всіх своїх агентів, а значить містерові Інглішу доведеться рятувати світ наодинці.

Вибачте, що потурбував

Кассіус Грін живе зі своєю артистичною і відчайдушною подружкою Детройт в гаражі у рідного дядька, який постійно вимагає оплату житла в термін. У підсумку він загрожує виселенням племінника за затримку ренти. Недовго думаючи Кассіус влаштовується в колл-центр. Психоделічна історія про те, як будь-які медіа впливають на людську свідомість.

Містер Штайн іде в онлайн

Історія про те, як 75-річний вдівець бере уроки зі спілкування в мережі. Попри свій вік, чоловік і надалі залишається енергійним й запальним, який охоче вивчає для себе нові світи. Саме віртуальний світ знову дарує йому відчуття молодості. 

Як часто ви переглядаєте фільми?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: