Які фільми варто переглянути, щоб підвищити настрій навіть в найсумніші вечори

Фільми – це чудове заняття, яке дозволяє забути про щоденні проблеми та дає нам можливість поринути в інший світ відчуттів та пригод.

Для вас ми підготували добірку з фільмів, які не лише демонструють чудові історії, а й підвищують настрій та створюють особливу атмосферу радості. 

Мачо на колесах

Успішний бізнесмен, егоїст і неодружений чоловік Джоселін всіма способами намагається спокусити симпатичну жінку на ім’я Джулі, але у нього нічого не виходить. Тоді чоловік вирішує натиснути на жалість Джулі й прикинутися інвалідом. Однак пізніше жінка знайомить Джоселін зі своєю сестрою Флоренс, яка насправді прикута до інвалідного крісла. Після цього головний герой виявляється в дуже невигідному для себе становищі.

Побачення на осліп

Цей фільм для тих, хто вважає, що у нього труднощі на роботі. Молодий юнак з дитинства мріяв працювати в першокласному готелі. Однак він раптово втрачає зір, що унеможливлює його прагнення. Хлопець не збирається здаватися й долає усі труднощі на шляху до мрії.

«Агент Джонні Інгліш»

Пошепки

Неповторний Роуен «Містер Бін» Аткінсон продовжує грати свого знаменитого персонажа, тільки тепер в ролі супершпигуна. Довгі роки Джонні Інгліш не брав участь в різних спецопераціях, а всього лиш навчав майбутніх шпигунів. Однак на Джоні очікує надзвичайно важливе завдання. Частково з вини Джонні британська корона втратила всіх своїх агентів, а значить містерові Інглішу доведеться рятувати світ наодинці.

Вибачте, що потурбував

Кассіус Грін живе зі своєю артистичною і відчайдушною подружкою Детройт в гаражі у рідного дядька, який постійно вимагає оплату житла в термін. У підсумку він загрожує виселенням племінника за затримку ренти. Недовго думаючи Кассіус влаштовується в колл-центр. Психоделічна історія про те, як будь-які медіа впливають на людську свідомість.

Містер Штайн іде в онлайн

Історія про те, як 75-річний вдівець бере уроки зі спілкування в мережі. Попри свій вік, чоловік і надалі залишається енергійним й запальним, який охоче вивчає для себе нові світи. Саме віртуальний світ знову дарує йому відчуття молодості. 

Як часто ви переглядаєте фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector