Фiльми, якi тpимaтимyть вac y нaпpyзi дo ocтaнньoї хвилини

Ці фільми зможуть вам полоскотати нерви, адже їхній сюжет захоплює й відкладається в пам’яті на все життя. 

“Icпит”

Восьмеро людей прагнуть обійняти хорошу посаду у великій корпорації, правда, для цього потрібно не лише пройти співбесіду, а й багато складних випробовувань. І от останнє завдання – це іспит в ізольованій кімнаті під наглядом охоронця. Там всього лиш одне за питання, а на відповідь дається 80 хвилин. Правда, цей іспит виявився найважчим.

“Пoвepнyти вiдпpaвникy”

В сюжеті розповідається про жінку, в якої сіра буденність просто полонила життя. Щоб хоч якось себе розвеселити, вона іде на побачення на осліп. Далі події розгораються з такою швидкістю, що просто не зрозуміло, що відбувається.

Незнайомець на побаченні видає з себе зовсім іншого чоловіка, і жінка опиняється в жахливій небезпеці. 

“Фoкyc”

Ніккі заробляє на життя різноманітними аферами та шахрайствами, а допомагає йому в цьому Джесс, яка попросила афериста стати її вчителем. Згодом вони закохуються один в одного і це заважає їм доводити справу до кінця. 

“Taємнe вiкнo”

Пошепки

Сюжет розгортається навколо молодого письменника Морта Рейні, який зараз переживає процес розірвання шлюбу. В такий складний період натхнення на написання нових творів взагалі не має, він сидить цілими днями перед монітором комп’ютера та чекає натхнення.

Згодом він знайомиться з чоловіком в чорному капелюсі, який звинувачує Рейні в плагіаті. Правда, письменник знає, що авторство належить виключно йому. От з цього часу він намагається довести свою правоту, і весь цей період Рейні та його дружина постійно переслідується цим дивним чолов’ягою. 

“Шocтe вiдчyття”

Малкольм Кроу – дитячий психіатр, який береться за терапію юного хлопчика. Це дивний та складний випадок, адже дитині постійно з’являються перед очима привиди померлих. Вci цi люди кoлиcь бyли вбитi, i тeпep вoни oбpyшyють нa мaлюкa cвiй гнiтючий cтpaх i вiдчaйдyшний гнiв. Малкольм просто безсилий і не знає, як допомгти хлопцю.

“Пpecтиж”

Фільм знятий за мотивами роману Крімофера Приста. У ньому розповідається про молодих фокусників, які проживають в Лондоні. Спершу вони були хорошими друзями, а згодом жорстка конкуренція зробила з чоловіків у справжніх ворогів. Heпpимиpeннa вopoжнeчa, щo cпaлaхнyлa мiж ними, пoчинaє зaгpoжyвaти життю oтoчyючих їм людeй.

“Iгpи poзyмy”

Джон Форбс Неш-молодший – математичний геній, який розвинув теорію ігор і згодом отримав за це Нобелівську премію. Згодом він стикається з тим, що його винаймають для того, щоб розгадати секретні коди російських шпигунів. Він вважав себе таємним агентом, а все через те, що доля завдала йому нищівний удар.  

Чи любите Ви трилери?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector