Фізкультура для гіпертоніка: 10 нахилів – і тиск знову в нормі

Артеріальний тиск може піднятися від різних причин. 

В когось це відбувається внаслідок стресу чи нервового напруження, а хтось постійно страждає від підвищеного тиску. Гіпертонія присутня в житті одного мільярда людей, які щодня відчувають на собі її ознаки.

Як нормалізувати тиск

У китайській традиційній медицині вважається, що ноги, а, вірніше, ступні, грають важливу роль в підтримці здоров’я всього організму. 

Здоровий потік енергії в організмі відбувається через основних 6 меридіанів, які відповідають за печінку, жовчний міхур, нирки, селезінку та шлунок. А розташованні ці меридіани в ступнях ніг.

Якщо робити масаж регулярно, то це забезпечить правильний відтік крові. Все це покращує здоров’я судин та зменшує рівень холестерину в крові.

Для того, щоб знизити кров’яний тиск, масажуйте пальці ніг перед сном. Саме такий спосіб допомагає організму виділяти гормони, які  допомагають долати занепокоєння, включаючи високий кров’яний тиск.

Найоптимальнішим часом для проведення масажу вважається вечір. Перед процедурою зігрійте руки та випийте склянку теплої води. Не можна роботи масаж ніг одразу після їжі. У процесі сеансу людина повинна  повністю розслабитися та відключити думки. 

До основних рухів при масажі ступень відносяться погладжування, розтирання, розминання та вібраційні маніпуляції

Основна точка —  Юн Цюань, яка відповідає за життєву силу та енергію. Якщо масажувати цю точку,  то можна отримати багато користі для організму. Точка Юн Цюань знаходиться в середині стопи. Потрібно просто зігнути пальці ніг, а між великим та малим бугром утвориться западинка.

Але одного масажу не завжди буде достатньо. Потрібно ще виконувати вправу, яка стане ідеальним доповненням в боротьбі з високим тиском — нахили.  Вони тренують судини та серце, а також допомагають нормалізувати тиск і впоратися з гіпертонією.

Цю вправу слід виконувати вранці і ввечері по 15 хвилин. Спершу зробіть невеличку розминку та розігрійте тіло, а потім підійміть руки догори та тягніться вгору. Затримайтеся в такому положені на декілька секунд, а потім зробіть глибокий вдих. На видиху нахиліться вниз та обхопіть ноги руками. Побудьте в такому положенні пару секунд, поки кров не доллється до голови.

Після цього повільно підійміться та відпочиньте. Робити 5-6 підходів. Не слід виконувати вправу, якщо у вас після неї крутиться голова. 

Ви стикалися з цією проблемою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: