Фотографії 7 чудес світу, які перенесуть вас на тисячі років назад

Пориньмо в історію разом.

Усі знають, про 7 чудес світу… але якщо попросити когось назвати їх, то люди почнуть задумуватися. І не дивно, адже і з них до наших часів збереглося лише одне — єгипетські піраміди. Ми для вас підготували підбірку візуалізованих чудес світу, над якими працювала професійна команда дизайнерів та архітекторів. Завдяки цим фото, ви поринете в справжній стародавній світ.

Особливістю цих візуалізацій є те, що їх з’єднали з сучасними пейзажами — виглядає дійсно круто!

Отже, 7 Стародавніх чудес світу:

Колос Родоський

Колос Родоський — статуя бога Сонця Геліоса, яка була збудована на знак перемоги над полководцем Деметрієм, який намагався захопити острів. Унікальність цієї статуї в тому, що вона повністю була вилита з бронзи. Однак простояла вона не довго – 56 років — колос не зміг витримати землетрусу. Як саме виглядала бронзова скульптура, нині достеменно невідомо. Зараз на острові Родос туристам пропонують масу варіантів зображень. В принципі, кожне з них виглядає вражаюче.

Піраміди Гізи

Єдине чудо, яке дожило до наших днів — єгипетські піраміди, кам’яні усипальниці фараонів Хеопса, Хефрена і Мікеріна. Вони датуються серединою III тисячоліття до н.е. Навколо цих споруд і досі багато запитань. Одне з найактуальніших: як витягали гігантські брили нагору по мірі зростання піраміди? Відомо, що піраміди будувалися рабами задовго до смерті фараона. Варто зазначити, що людина змогла спорудити будівлю такої висоти лише в кінці XIX століття. 

Висячі сади Вавилона (сади Семіраміди)

Легенда свідчить, що цар Вавилона Навуходоносор подарував висячі сади своїй дружині, Амітіс, бо вона дуже сумувала за рідними землями. Ці сади стали справжнім оазисом її батьківщини серед вавилонських пустель. Згідно з іншою з легендою, сади побудувала цариця Семіраміда, і назвали їх її іменем. До сих пір, достеменно не відомо, яка з версій є правдивою.

Олександрійський маяк

Маяк на острові Фарос, який відкривав вхід в порт заснованого Олександром Македонським міста Олександрії (сучасний Єгипет), був побудований у 280 році до нашої ери. Маяк звели за 12 років. Його висота досягала 135 метрів, а світло було видно за 50 кілометрів. З його допомогою місцеве населення могло побачити ворожі кораблі, які були ще далеко від берега. Зруйнував цю величну споруду землетрус.

Галікарнаський мавзолей

Галікарнаський мавзолей — гробниця середини IV ст. до н.е. для карійського правителя Мавзола. Він був розташований в турецькому Галікарнасі (сьогодні Бодрум). Мавзолей простояв близько 1800 років, хоча часті землетруси його неабияк пошкодили. Зруйнували ж чудо світу остаточно не сили природи, а хрестоносці, які захопили у XV столітті узбережжі Малої Азії.

Статуя Зевса в Олімпії

Статуя Зевса в Олімпії складалася із золота, дерева, слонової кістки й сягала близько 15 метрів. Розташована у Мармуровому храмі Зевса в Олімпії(V століття до нашої ери), якому на той час не було рівних. Храм зруйнувала пожежа, а пам’ятник став справжньою знахідкою для мародерів.

Храм Артеміди в Ефесі

Храм Артеміди в Ефесі був розташований недалеко від сучасного Ізміру. У VI столітті до нашої ери жителі міста Ефес вирішили побудувати своїй покровительці величний храм — Артеміссіон. Згідно з легендами, його краса перевищувала усі тогочасні храми. Однак в III столітті н.е. він був розграбований готами, а через сторіччя набрала силу християнська церква й зруйнувала його як пережиток язичництва, звівши на його місці церкву. Вона, втім, теж простояла недовго.

Яке з цих Семи чудес до вподоби Вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector