Фотографії найнезвичайніших традиційних будинків різних країн світу

Люди вже здавна будують будинки й усі ми звикли до найтрадиційніших варіантів. Проте існують у світі доволі незвичайні оселі, які можуть здивувати не лише своїми формами, а й місцем розташування. Сьогодні, ми розповімо вам про найнезвичайніші будинки різних країн світу. 

Торф’яні будинку, Ісландія

Торф’яні будинки створюються за допомогою торф’яної цегли, яку вимощують на дерев’яну основу. Саме завдяки цьому стіни та дах обростають травою та мохом. Саме завдяки цьому, ірландські будинки чудово вписуються в природні пейзажі.

Печерні будинку, Туреччина

Долина Гереме у Туреччині наповнена великою кількістю дивних та незвичайних скельних утворень, які звуться «чарівними димоходами».

Виглядають вони не надто привабливо, проте в минулому люди створювали будинки прямо в цих скелях та викопували справжні тунелі. Таким чином у Центральній Туреччині з’явилось ціле місто. Саме там люди ховалися від різних війн. 

Юрти, Центральна Азія

Всі звикли вважати Юрту суто монгольським будинком, проте таке житло також поширене в Азії, Румунії та Угорщині.

Будинки пуебло, південний захід США

Для будівництва такого будинку необхідно зробити спеціальну суміш — саман. До її складу входить пісок, вода, солома або трава. Після цього саманну цеглу сушать на сонці і використовують для будівництва. 

Такий матеріал чудово підходить для спекотних країн, адже не пропускає спеку й гарно захищає мешканців від сонця. 

Труллі, Італія

Стіни цих будинків створені з вапняку, або туфу. Вони доволі товсті, тому знайти багатоповерховий будинок у Труллі майже неможливо. Взагалі, ця місцина дуже нагадує класичне село. 

Кам’яний будинок, Ірландія

Це один з традиційних ірландських будинків. Для побудови стін найчастіше використовувався камінь місцевого виробництва. Підлога створювалася з утрамбованої землі або каменю. 

Рондевелі / круглі будинки, Лесото, Південна Африка

Такі будинки використовувалися для життя на час полювання. Створювалися вони з натуральних матеріалів. 

Який будинок зацікавив вас найбільше?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: