Фотографії подружжя Адріано Челентано в юні роки вразили користувачів інтернету

Дивовижна пара.

Адріано Челентано є одним з найяскравіших й видатних зірок минулого століття. Він справжня легенда у світі музики й кіно. У 2019 році йому виповнився 81 рік, але шанувальники досі пам’ятають і люблять його. 

Він дуже харизматичний, привабливий і талановитий актор, тому не дивно, що Андріано полонив не одну жінку. Але його серце все життя належить одній — Клауді Морі, з якою він познайомився  під час зйомок кінострічки «Якийсь дивний тип». 19-ти річна  актриса миттєво запаморочила голову 25-річному Адріано. Заради неї він порвав свої тривалі відносини з Міленою Канту, а через рік вони з Клаудією таємно повінчалися і до сих пір живуть душа в душу.

Челентано намагався долучити до кіно свою дружину, однак фільм з її участю не набув популярності й Клаудія зайнялася музикою. У шлюбі вона народила йому трьох дітей: двох дочок Розіту і Розалінду, і сина Джакомо.

Пошепки

 На початку 70-х років Клаудія знову повернулася у велике кіно і зіграла з великими акторками, як Ромі Шнайдер, Одрі Хепберн та Ірен Папас.

Під час зйомок фільму “Приборкання норовливого” в Челентано зав’язався роман з Орнеллою Муті, актриса навіть пішла заради нового коханого від чоловіка, але Адріано не зробив крок у відповідь і залишився з дружиною.

У 90-х роках Клаудія стала главою сімейного лейбла «Clan Celentano», а також почала випускати альбоми свого знаменитого чоловіка. Окрім цього вона також активно займалася своєю кар’єрою й випустила у 2009 році сольний альбом. Також була журі в популярному телевізійному шоу «X – Factor».

Адріано і Клаудія разом 56 років, наперекір усім незгодам.

В цьому році Клаудія Морі відзначила своє 75-річчя. Роки взяли своє і тепер вона не та фатальна красуня, що завоювала серце бунтаря — а любляча і мудра дружина.

Ви любите фільми за участі цього актора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector