Фотографії: прощання мами зі старшою дитиною перед народженням нового малюка

Лаура Полеску – відомий фотограф зі штату Орегон, який зробив неймовірні знімки, що вже довгий час поширюються в Мережі. Перед народженням другого малюка матір забажала зафіксувати останні моменти зі своїм первістком, поки у неї був один малюк, а не двоє.  Ось що розповідає про це сама жінка:

” І от я нарешті стою на порозі мого будинку, збираюся в лікарню на свої другі пологи… ці моменти я не забуду ніколи, добре, що зараз ще й маю фотографії, які допомагають пригадати кожну мить. Ті моменти я намагалася максимально приділити час своїй першій дитині, не хотіла її відпускати, при цьому відчувала себе дуже розбитою. Хоча я з нетерпінням чекала народження другої дитини, але розуміла, що все зараз зміниться назавжди. Тоді я переживала останні моменти, коли була наодинці зі своєю єдиною дитиною.

Чоловік втрутився, адже хотів якнайшвидше доставити мене в пологовий будинок, та я й сама розуміла, що не можу стояти на дорозі всю ніч. Я думаю, що я ридала більшу частину шляху в лікарню. Це було жорстоко.

Після народження другої доньки я була дуже щаслива і розуміла, що всі мої переживання марні. Закохалася в доньку з першого погляду, а зараз не можу уявити собі життя без моїх дівчаток. Я люблю безмежно їх обох.

Дуже вдячна Лорі за всі ці моменти.”

Лора Полеску часто відображає прощання і бурхливі зустрічі з братами і сестрами; емоційні, здатні змінити життя моменти.

Вам сподобалася добірка?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector