Фотограф зробив “фото на мільйон”, не усвідомлюючи цього, допоки не потрапив додому

Наша планета сповнена чудес природи і цьому ніхто не буде заперечувати.

Повсюди трапляються дивні речі, які можна помітити навіть зовсім випадково. Такі збіги вдається побачити справжнім щасливцям і ця і історія про одного з них. 

Даніель Бібер — фотограф дикої природи з Німеччини, якому вдалося зафіксувати дивне явище, що трапилося над Коста-Браво, у Північно-Східній Іспанії.  Він сфотографував, як сотні птахів піднялися зграєю вгору й утворили собою фігуру, наче хмару, яка ще й сама схожа на великого птаха. Фігура пересувалася в небі наче єдиний величезний організм. Як би не фото, ніколи б не повірила, що таке можливо.

Цю фігуру в небі утворили шпаки. Кружляти в небі вони починають тоді, коли поблизу є хижак. Скоріш за все це був яструб або сокіл. Птахи ж кружляли настільки граційно, що утворили собою єдиного птаха. Здалося, що так вони хотіли відлякати ворога. 

Фотографії принесли Даніелю приз у міжнародному конкурсі фотографії, але він не усвідомлював, що робив такі унікальні знімки.

“Тоді я просто робив фото птахів у небі, а те, що вони утворили собою гігантського птаха, побачив лише вдома на великому екрані.»

Це було результатом наполегливості і терпіння для Даніеля, який довгий час безуспішно намагався зловити ідеальний кадр.

Чи спостерігали ви колись щось схоже?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: