Ганна отримала у спадок двокімнатну квартиру. Ні дітям, ні чоловікові не дозволяла заходити. Ніхто не знав, який підлий план вигадала сусідка

У мене є сусіди, родина така дуже спокійна, вихована, хороша. Жінку звали Ганна, чоловіка Сергій. Мають двох дітей – Олена та Христина. 

Вони прожили разом під одним дахом 25 років. Моя мама навіть інколи казала “от дивися, як в Петренків все ідеально”. 

Але одного прекрасного дня пані Ганна зібрала речі, написала заяву та переїхала геть. З нею навіть доньки не хочуть говорити. А знаєте, через що? Спадок!

Отож, пані Ганна завжди була зразковою жінкою. Підіймаєшся на поверх, а від квартири вже такий аромат, що словами не передати. Завжди після роботи підіймалася з великим пакетами продуктів. А в суботу постійно то вікна мила, килими вибивала, закрутки робила. Крутилася, як муха в окропі. 

А от інші члени родини не були такі працелюбні. Пан Сергій любив з кимось випити пиво у гаражі чи поїхати на риболовлю. Навіть жодного разу не бачила, аби він викидав сміття чи допомагав жінці пакети приносити. 

Доньки так само були далекі. Їх цікавили тільки дискотеки, гулянки, кафе, ресторани. І якщо старша Олена зуміла якось пройти ще на платне, то Христя взагалі не набрала прохідний бал в університеті. Потім ще рік сиділа просто вдома, навіть підробітки не шукала. Чекала, аби знову складати вступні екзамени. 

До речі, за навчання платила пані Ганна. Вона якось просила у мами пару тисяч гривень, я підслухала.

І от нещодавно не стало її мами, бабусі Людмили Василівни. Від покійної родички вона отримала гарну, двокімнатну квартиру на Сихові. Це спальний райончик, але поруч є все необхідне. Ще й автобуси і трамваї їздять.

Тому пані Ганна почала помаленьку робити там ремонт. Моя мама їй допомогла шлепери вибирати, плитку до кухні. Ми думали, що вона готує квартиру для старшої Олени, бо вона заміж виходила. 

Але ми уявити не могли, що саме потім зробить з квартирою пані Ганна.

Пошепки

За декілька днів до вінчання Олени вона просто зібрала всі речі та перевезла їх на Сихів. Але не доньки, а свої. 

– Стільки років то все терпіла. Діти та чоловік об мене ноги витирали. А от зараз наче камінь з душі звалився, чесно, аж дихати легше стало. 

Ніхто не очікував, що вона хоче розлучитися з чоловіком та переїхати геть. От для чого ремонт так швидко робився! 

Доньки взагалі шоковані таким вчинком матері, зараз хочуть через суд забрати спадок та поділити собі по кімнаті. Але пані Ганна їх навіть на поріг не пускає. 

– У мене почалася друга юність. Ой, ну так добре, що від тих дармоїдів здихалася, – тішиться сусідка. 

І моя мама сказала, що пані Ганна все правильно робить. Що вона не егоїстка, а дуже розумна жінка. 

Однак, може то я чогось не розумію? Нащо вона стільки років терпіла тоді поганого чоловіка і дітей? 

Та і могла Олені ту квартиру розміняти, собі кімнату та їй кімнату. Це ж старша донька…

Як Ви можете пояснити таку поведінку сусідки? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector