Геть друге підборіддя: 5 дієвих вправ

Наявність скул, відсутність мімічних зморшків, рівні контури особи – мрія кожної дівчини. З роками скорочується вироблення колагену, втрачається тонус шкіри, з’являються перші зморшки. 

Найчастіше жінки жаліються на присутність другого підборіддя, яке часто додає декілька років загальному образу. Але мало хто знає, що його можна позбутися завдяки дієвим вправам.

Рівні контури обличчя можна досягти, приклавши ряд зусиль і витративши трохи вільного часу.

Комплекс вправ для лиця отримав логічну і модну назву – фейсбілдінг.

1. Вправа для зони чола

Щоб розгладити зморшки на чолі необхідно закрити очі та розслабитися. Вдихніть та плавно видихніть носом. В цей час розташуйте кінчики пальців над бровами та спробуйте їх піднімати, утворюючи пальцями опір. 

2. Вправа для зони брів

Використовуємо вказівний та середній палець. Вказівний розташовуємо на перенісся, а середній на початок протилежної брови, утворюючи виделку. Цією виделкою розпочинаємо рухи вздовж брови, піднімаючи її вверх. Рухи мають бути повільні та обережні.

3. Вправа з олівцем

У такому положення, як на зображенні, почніть рухати нижньою частиною підборіддя. Олівець в цей час повинен перекочуватися між нижньою і верхньою губою. Рухається тільки нижня частина підборіддя. Поєднати цю вправу необхідно з посмішкою.

4. Вправа з ложкою

Перед початком вправи зробіть видих. Потім глибоко вдихніть через ніс, затримайте дихання на 5 секунд і повільно видихніть знову. Затисніть ложку між губами.

Зробіть вдих, підніміть ложку вгору, допомагаючи собі нижньою щелепою, посміхніться, підтягуючи щоки вгору. Затримайтеся в цьому положенні на 2 секунди. Повільно видихніть, розслабте обличчя на 2 секунди.

5. Вправа з повітряною кулькою

Для цієї вправи необхідно мати біля себе цілий набір повітряних куль. Зробіть глибокий вдих через ніс, а видихніть через рот, наповнюючи кулю. При цьому максимально надувайте щоки. Після видиху в кульку дайте можливість повітрю повернутися назад в порожнину вашого рота. Вправа необхідно повторити не менше 3 разів. 

Ці вправи будуть максимально ефективними, якщо виконувати їх регулярно. Вже через 2 тижні ви побачите перший результат при щоденному виконанні. радимо вам робити фото на телефон, щоб ви змогли оцінити результат.

Бажаємо вам успіхів!

Ви задоволені власним контуром обличчя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector