Гідна відповідь дружини на невдалий тост чоловіка

День народження найулюбленіше свято для більшості дітей. Але з віком люди чекають його все менше і менше. Адже не хочеться старіти, а час-то не слухається — тече і тече.

У ці дні тости є невід’ємною частиною свята. І так хочеться слухати хороші і душевні побажання, особливо від найближчих людей.

Ось і у героїні нашої історії — Анни, був день народження. Їй виповнилося 50 років.

І ось її чоловік заговорив тост. Він звучав так:

— Дружина моя. Я хочу випити не за твої п’ятдесят, коли ти вже кисла як солянка, і не за твої сорок, коли ти у мене була міцною як горілка. І п’ю не за твої тридцять, коли ти була грайлива як кішка. П’ю я за твої двадцять, коли ти була соковитою і смачною як яблуко.

Дружина зовсім не очікувала такого образливого тосту від свого чоловіка. Їй це дуже не сподобалося, і вона вирішила не мовчати і дала гідну відповідь:

-Дорогий мій чоловік! Я хочу пити не за свої двадцять, коли я була яблуком, соковитим і смачним, але мене ти вже прийняв надкушеною, і п’ю зовсім не за мої тридцять, коли, як ти кажеш, я була грайлива як кішка, а тобі дістався тільки хвіст, і не за свої сорок, коли я була міцна як горілка, а ти розпивав її залпом. Я хочу пити за свої п’ятдесят, коли я вже кисла як солянка, а ти був би радий поїсти — але, на жаль, вже немає чим!

Ось така відповідь! 10-0!

Тому не треба злити нас, жінок. А то ми вам покажемо!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: