Гірке розчарування, або три види шпалер, від яких треба відмовитися

Інколи доросле життя ставить перед нами складні завдання, які здолати не так вже і легко, як здається на перший погляд. Одним з цих завдань є ремонт. От нещодавно я вибирала шпалери, витратила велику кількість свого часу і нервів, щоб зрозуміти, що саме потрібно мені.

Сьогодні хочу поділитися набутими знаннями з вами. 

ВИБІР ШПАЛЕР

Під час вибору шпалер варто звертати увагу не лише на зовнішній вигляд, а й на якість та матеріал, з якого вони виготовлені. Інколи неякісні шпалери можуть перекреслити всі ваші старання та витрачені кошти, оскільки здатні спровокувати новий ремонт. 

НЕПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ШПАЛЕР

Вінілові шпалери

Вінілові шпалери є найпопулярнішими, оскільки в них велика кількість різноманітних цікавих дизайнів, а ще при цьому низька ціна. Виготовляють такі шпалери, склеївши два шари між собою. Зазвичай для склеювання використовують неякісну хімічну сполуку, яка не лише не має довготривалого ефекту, а й ще й завдає шкоди людському організму.Такі шпалери володіють низькою якістю і не довго будуть радувати вас гарним виглядом.

Шпалери світлих і темних відтінків

Такий вид шпалер краще не обирати, оскільки вони забруднюються надзвичайно швидко. Не допускайте мою помилку: не купляйте насичені білі або чорні шпалери, якщо ви все-таки хочете отримати світлу кімнату, то обирайте бежеві, сірі шпалери темніших відтінків. 

Паперові шпалери

Якість такого типу шпалер бажає кращого, вони непрактичні, а надзвичайно непрактичні. Паперові шпалери вигорають під прямими сонячними проміннями, а ще вбирають вологу, внаслідок чого можна отримати неприємні розводи. 

Пошепки

Не варто спокушатися на багатий асортимент і бюджетну вартість таких оздоблювальних матеріалів, адже в підсумку доведеться витратити набагато більше, роблячи повторну заміну шпалер. Краще відразу вибрати хороші і якісні матеріали.

Як правильно вибрати шпалери

Не обирайте глянцеві шпалери, або з правильними малюнками на нерівні стіні. Також краще оминати тонкі за структурою. В такому випадку кращим рішенням стануть рельєфні шпалери, які візуально зможуть приховати всі нерівності.

Якщо кімната неправильної форми, з різними нішами, заглибленнями, радіаторами, то краще обирати матеріал з дрібним візерунком. 

Ще однією важливою характеристикою шпалер є зносостійкість, краще придбати шпалери, які можна чистити і мити.

Вам була корисною ця інформація?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector