Глухий наречений не розумів, чому його наречена не підходить до нього

Весілля – це само по собі радісна подія. А ще завжди приємно чути про значні вчинки, зроблені в честь великої любові на такій важливій для молодят події.

Однак, те що наречена, на ім’я Елізабет, зробила для свого майбутнього чоловіка, змусило розплакатися сотні тисяч людей, які подивилися відео з їхнього весілля.

Прекрасне весілля Елізабет і Скотта відбулося 27 січня 2018 року в Сіднеї, Австралія. Коли елегантна наречена з’явилася в залі разом зі своїм сином, вона готувалася до важливого моменту, який повинен був стати справжнім сюрпризом для її нареченого, який нічого не підозрює.

Скотт почав втрачати слух у віці 5 років, і всього через три роки став абсолютно глухим.

Коли Елізабет мала пройти до нареченого по доріжці між рядами, зазвучала хітова композиція Крістіни Перрі «A Thousand Years» («Тисяча років»).

Елізабет і Скотт познайомилися на сайті знайомств «Tinder» два роки тому. Мати двох дітей так сильно полюбила молодого чоловіка, що почала вивчати Ауслан або Австралійську мову жестів.

За три місяці до весілля Елізабет в таємниці стала розучувати лірику і жести їх особливої пісні.

Як тільки Скотт зрозумів, що вона робить, він заплакав. Елізабет каже, що її чоловік переглядав відео не менше 100 разів.

Відео з красивим моментом переглянули вже більше 400 000 разів. Пара щиро рада, що стільки людей побачили його, а значить обізнаність про важливість вивчення мови жестів зростає.

«Я отримала так багато повідомлень від людей з усього світу, які розповідають, як на них вплинуло це відео», – сказала Елізабет в інтерв’ю «News.com.au». «Але найбільше мені запам’яталися повідомлення від батьків дітей з обмеженими можливостями, які написали, що я дала їм надію, що одного разу і вони зустрінуть свою любов».

Подивіться неймовірно зворушливий момент нижче:

Вам сподобалося відео?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector