Голдендудль врятував крихітне оленя з озера

Харлі – завжди був добрим та ніжним собакою для своїх господарів, а ще він часто демонстрував доброту до інших людей, любив кішок, грався з сусідами. Ральф і Патрісія – власники цього неймовірного собаки, вони щиро вірять в те, їх вихованець дійсно особливий, і один випадок це довів. 

Господар собаки ввечері зрозумів, що Харлі немає ні в будинку, ні на подвір’ї. Чоловік одразу кинувся в пошуки й знайшов собаку на озері, що знаходилося позаду їхньої ділянки. На диво, Харлі був там геть не один. 

Собака плив посеред озера, направляючись до берега, а ще він постійно щось підштовхував наперед себе. Ральф спершу не міг зрозуміти, що відбувається. 

Чим ближче собака підпливала до берега, ти чіткішою була картина – він пливе разом з маленьким оленятком. Як воно потрапило в озеро – було взагалі не зрозуміло, на щастя, його помітив Харлі і врятував. Матір-олениха навряд чи побачила б дитинча, оскільки навколо будинку повсюди паркани. Добре, що Харлі був поруч. 

Собака врятував оленя, а ще допоміг йому вибратися на берег

Коли обидвоє опинилися на землі, собака не відходив від малюка, турбувався, чи все з ним добре 

На щастя, ніяких травм оленятко не отримало, однак Харлі все одно не відпускав його. 

Ось що побачив господар за декілька годин з вікна свого дому. 

Наступного ранку Харлі дивно рвався на вулицю й попрямував одразу в кущі – як виявилося, там на нього чекало оленя, вони обнюхались і заспокоєний пес повернувся додому, а оленятко пішов в ліс. Все було в порядку.

Харлі дійсно молодець, а ще це не єдина його добра справа, він довгий час працював в госпіталі для ветеранів, допомагав з психологічними проблемами,  також мав досвід у вихованні дітей.

Цей собака зробив більше добрих вчинків, ніж дехто з людей.

Чи знаєте Ви схожі історії? Діляться з нами! 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector