Головна ознака заздрості, яку ми не помічаємо

Насправді, розпізнати заздрість дуже легко, проте її головна ознака найчастіше нас збиває. Хіба може людина, яка завжди підтримує та шкодує нас у важких ситуаціях заздрити? Ще й як!

Ви колись звертали увагу на те, що деякі люди у моменти вашої радості миттєво починають злитися, критикувати вас та відкрито висміювати? Це може бути ваша подруга, брат, сестра чи навіть колега. Проте, як тільки у вас трапилась біда – ставлення різко змінилося. І ось вам вже здається, що людина не така й погана. Можливо просто період такий. Зараз вона ж підтримує, завжди знаходиться поряд, навіть допомогу пропонує. 

Завжди випитує чому так сталося та як ми втрапили в таку халепу. А що відчуваєте? Чоловік пішов? Певно іншу знайшов. Сильно нервувалися? Людина так цікавиться, а ми колись думали, що вона нам заздрить.

Пошепки

Й не дарма думали! Варто розуміти, що заздрісники у момент вашого щастя відчувають нестерпний біль. Ваша радість буквально б’є їх у саме серце, тому їм хочеться захиститися їдкими фразами та критикою. А коли у вас трапляється щось погане – біль зникає. Нарешті ви можете відчути їх страждання та переживання. Для заздрісника, ваші проблеми – це ніби ліки проти болю. Він починає розпитувати у вас всі подробиці, аби максимально продовжити цей ефект. А коли ви повернетеся до щасливого життя, він може ще не раз згадувати цю ситуацію, аби повернути вас у той стан й ще раз стати вашим “рятівником”.

Хоча насправді, у їх засмученому обличчі можна відшукати гидку тріумфальну посмішку, яка видає їх справжні емоції. Часто ми цього не бачимо, оскільки нещастя та сум закривають нам очі й існує велика ймовірність довіритися не тій людині. 

Ретельно обирайте своє оточення й слідкуйте за всіма реакціями, адже саме вони можуть зірвати всі маски та відкрити справжнє обличчя людини. 

А вашому житті були заздрісники?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector