Головна причина стресів і переживань жінки – зовсім не її діти! Зазвичай у всьому винна дитина її свекрухи…

У це важко повірити, але діти — не основна причина жіночого стресу. Виявляється, найбільше негативних емоцій у наше життя приносить саме чоловік. І зараз ми говоримо не про зради, образи чи щось типу того. Мова йде про поведінку та характер.

Самі подумайте: усі завжди кажуть, що чоловіки — це ті самі діти, просто у трохи збільшеному розмірі. Але якщо дітям ми можемо пробачити їхню поведінку, безпричинні істерики, невміння розуміти та слухати, то з чоловіками все набагато важче.

Коли бачиш перед собою здорового 40-річного чоловіка, сподіваєшся, що його поведінка відповідатиме зовнішньому вигляду. Але так історично склалось, що чоловіки впадають у глибоке дитинство і дуже рідко беруть на себе відповідальність за власного сина чи донечку. Вони дарують їм розваги, створюють свято. У той час як мати намагається встигнути все й одразу, стає відповідальною вже за двох осіб. Це морально виснажує і набридає.

Окрім виховання дітей, жінка покладає на себе ще й безліч домашніх обовʼязків. Прибрати, помити, наготувати, погодувати, купити, оплатити — здається, що це дуже легко. Та насправді це титанічна робота, яку жінка, у більшості випадків, виконує самостійно. Водночас її чоловік відпочиває від важкого робочого дня чи просто насолоджується вільним часом.

Пошепки

Важливо памʼятати, що такий хід речей дуже пригнічує жінку. За домашню роботу вона не отримує заробітку, тому відсутність вдячності та допомоги змушують її стресувати.

А от якраз через те, що жінка намагається самостійно встигати все й одразу, можуть зʼявлятися проблеми з почуттям вини. Звісно, щось піде не за планом, коли у твоїй голові триста думок та планів. Звісно, тебе це засмутить і ти будеш шукати винних. Але ж якщо сам за щось відповідаєш, то і звинувачувати більше немає кого. Це дуже негативно впливає на самооцінку, психологічне здоровʼя та вміння обʼєктивно оцінювати ситуацію.

Усі ці проблеми здаються страшними та безповоротними, але це не так. Важливо лише памʼятати, що кожна жінка шукає для себе повноцінного партнера, а не ще одну дитину чи проблему. Дорослі люди мають бути командою, а не довічним тягарем. Тож не забувайте ділити обовʼязки навпіл, домовлятися та йти на компроміси. Лише так ви зможете отримати здорові, щасливі та довговічні стосунки.

А ваш чоловік вам допомагає?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector