Головна різниця між «хімією» і справжнім коханням

Ми часто сприймаємо миттєву пристрасть за кохання, а потім дуже розчаровуємося.

Як не помилитися?

13 пунктів, які чітко розмежовують ці два поняття:

1. «Хімія» є тимчасовою, а ось справжнє кохання на все життя.

2. «Хімія» небезпечна. Вона вабить людей пристрастю та шаленими емоціями, які, на жаль, швидко закінчуються, а люди залишаються з розбитим серцем.

3. «Хімія» – це коли ви зі швидкістю світла зриваєте один з одного білизну, а кохання – коли складаєте свої речі в спільну шафу.

4. «Хімія» – це коли ти відкладаєш похід в кіно і мчиш до нього, а кохання – коли ви разом  ходите на фільм, тому що у вас спільні інтереси. 

5. «Хімія» – це бажання отримати людину повністю і зразу, а кохання – це бажання, щоб стосунки розвивалися поступово і стабільно.

6. «Хімія» – це не ігнорувати той факт, що він хоче голосувати за іншого кандидата. Кохання – це схожі погляди на світ та все, що у ньому відбувається.

7. «Хімія» – це думати про те, що не зможеш спати, коли він хропить, а кохання – це не сприймати його недоліки занадто гостро й дивитися на них з позитивної сторони.

8. «Хімія» – це коли тебе щодня переслідує страх, що скоро може все закінчитися. А кохання – це розуміння того, що ви разом назавжди.

9. «Хімія» має різкий, пекучий смак. Кохання поступово розкриває усі свої смаки. 

10. «Хімія» – це бажання пошвидше завести його додому, у своє ліжко. Кохання – це хотіти привести його додому, щоб познайомити з батьками.

11. «Хімія» – це коли у тебе всюди пісок після сексу на пляжі. Кохання – це коли він принесе підстилку й пляшку вина, щоб насолоджуватися морем.

12. «Хімія» – це часом не знати, ким він працює і чим займається. Кохання – це знати імена його друзів і рідних. 

13. «Хімія» – це як лізти на високий пагорб, видихатися, а потім подивитися з вершини вниз і злякатися за своє життя. Кохання – це як приємна прогулянка по лісі з підйомами та спусками, однак, без страху і тривоги.

Підтримуйте один одного і будьте коханими!

Ви згідні з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector