Головне — народити до 26? А ось і ні! Вчені назвали ідеальний вік для народження дитини, і він вас сильно здивує

Ідеального часу для народження просто не існує, і в цьому впевнені усі матері. В більшості випадків жінка набуває досвіду вже під час самого материнства, а до цього просто не знає, що її чекає. Але от деякі вчені не згодні з цією думкою і впевнені, що жінка повинна народжувати після 35 років. Їхні висновки говорять про те, що пізня вагітність лише покращує загальний стан жінки та подовжує тривалість життя. 

1. Загалом вчені досліджували стан 830 жінок, у яких відбувався період постменопаузи. Ті жінки, які мали останні пологи після 35 років, володіли кращою пам’яттю.

2. Під час вагітності підвищується рівень естрогену та прогестерону. Тому вагітність впливає на хімічні процеси в мозку, навіть якщо це відбувається в зрілому віці

3. Також після 35 років в жінок багатий життєвий досвід, краще справляються зі стресовими ситуаціями, налагоджена кар’єра, вони краще знають чого хочуть від життя. Тому виховання дитини в такому стабільному середовищі є більш сприятливим. 

4. Правда, чим старша жінка, тим є більше ризиків, пов’язаних з народженням дитини. Тому лікар навіть може призначити додаткові обстеження. 

5. Молоді дівчата ще не стабільні психологічно, на відміну від дорослих та зрілих жінок, які вже цілком реалізовані особистості. 

6. Молоді жінки зазвичай, окрім материнства, ще мають багато клопотів, тому змушені постійно поєднувати материнство з іншими зобов’язаннями. А зрілі мами можуть повністю зануритися в радості материнства, перебуваючи при цьому в спокійному настрої.

7. Зрілі жінки усвідомлено обирають народження дитини, тому вони морально краще підготовлені до материнських обов’язків. 

8. Зрілі жінки більше дослухаються до порад лікарів щодо вагітності, оскільки знають про можливість виникнення ускладнень. А от молоді матері більш схильні до нехтування приписами лікарів. 

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: