“Головне залишатися людиною”: подробиці порятунку собаки у Києві, який підірвав мережу

У Києві під час страшної негоди чоловік не рятував своє майно і не ховався від потоків води. Він дбайливо рятував песика, який опинився у водному полоні.

Рятівника звуть Віктор Олексенко, він працює охоронцем. ЗМІ знайшли героя і розпитали про порятунок тварини деталі.

Порятунок собаки: як це було

Відео порятунку собаки під час бурі швидко розповсюдилося мережею і стало вірусним. Чоловік замість того, аби ховатись від дощу, допомагає псу. Він дбайливо переправляє його на дошці через потік води.

Собака дуже злякався річки з води на дорозі і помітно стресував. Тоді Віктор побіг за ним і коли витягав з біди, навіть пробив собі ногу.

Чоловік на дошці переправив собаку, яка опинилася у потоці води: дивіться відео

Пес Бармалей живе на будівництві

Чотирилапий герой відео – пес, який живе на будові, де працює Віктор Олексенко. Двох щенят у будку охорони рік тому приніс керівник фірми. Відтак два песики: дівчинка Ніка і хлопчик Бармалей разом із охоронцями пильнують будівництво.

Тільки хтось сторонній, зайвий іде, навіть за парканом на будівництві, він одразу гавкає. Стрес, який песик відчув під час повені, вже минув.

Віктор розповідає: не очікував, що його вчинок так рознесеться мережею. Він зі скромністю зазначив, що не міг кинути друга, адже дуже його любить. До того ж ствердив: на його місці так би вчинив кожен.

I

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector