Головне завдання для батьків – навчити свою дитину цих 3-ох речей!

Виховання дитини є складним завданням, адже кожне рішення, прийняте батьками, матиме вплив на життя цієї дитини в майбутньому. Як на мене, то кожен в праві використовувати різні методи виховання, однак вони не повинні завдавати травми психіці й загалом повинні виконувати три основні функції. 

Ось в чому полягає мета виховання:

  • навчити дитину самостійно регулювати свої емоції та забезпечувати духовні потреби самостійно, а не коштом інших людей;
  • навчити дитину самостійно забезпечувати свої матеріальні потреби й не використовувати для цього інших людей;
  • навчити дитину реалізуватися в соціумі самостійно, а не за допомогою інших людей.

Це основні правила, якими повинні керуватися батьки під час виховання. Всі інші питання є похідними, або ж взагалі не важливими. Батьки часто роблять помилку, коли прирівнюють свою дитину до дорослих, або ж взагалі прагнуть рівності зі своїми дітьми. Це просто абсурдно, адже рівність можна досягнути лише тоді, коли особистості мають однакові можливості. Ставити високі цілі перед дитиною, і при цьому не вчити її всього того, що використовуєте ви, просто прирікає її на соціальну невдачу. 

Дитина прагне рости і розвиватися в тому випадку, коли вона бачить цю нерівність між собою і дорослими. Батьки апріорі не можуть бути рівними зі дітьми, поки останні не зможуть вирішувати три основні завдання. Дитина повинна поважати старших за їх мудрість та більшу кількість можливостей, лише тоді можна побачити захоплення, відданість, а не хамство. Як дитина з незавершеними особистісними установками може бути рівною зі сформованою дорослою людиною? Ніяк, просто це треба зрозуміти. А ідея рівності лише розбещує дітей і робить їх некерованими.

До 21 року ваша дитина повинна засвоїти кілька простих правил:

1. Їй ніхто нічого не винен.

2. Якщо людина платить, значить вона встановлює правила. 

Пошепки

3. Почуття власної важливості та гординя не мають ніякої ваги, а лише ускладнюють спілкування з іншими. 

4. Людина стає цінною не через свій геніальний продукт, а через можливість його оригінально запропонувати. Тому соціальна взаємодія є важливішою від геніальності.

5. Якщо хочеш встановлювати правила, то плати. А спроби спілкуватися на рівних з тим, хто платить за неї – це хамство. 

6. Авторитет потрібно заслужити, а для цього слід робити добрі справи для загального блага. Тоді інші будуть поважати тебе, як особистість. 

7. Не потрібно шукати ідеальних умов для розвитку, адже тоді швидше настає деградація. Ми розвиваємося тоді, коли долаємо труднощі, а не оминаємо їх. 

Цей квест – і є найкоротший шлях до успіху, процвітання і повної свободи.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector