Головні помилки під час консервації. Не робіть так, щоб не нашкодити своєму здоров’ю

Зараз саме пора консервацій, тому кожній господині слід звернути увагу на цю статтю, адже ми вам хочемо розповісти, які саме помилки найчастіше допускаються під час заготівлі.

Якщо виконувати заготівлю не правильно, то консервація може бути не лише невдалою, а й завдати шкоди здоров’ю.

Приготування варення й компотів з кісточками. 

Кісточки ягід та фруктів містять кислоти, зокрема, синильна, які активно виділяються під час консервації. Зокрема, ця синильна кислота може призвести до важких отруєнь і сліпоти. 

Використання аспірину.

Ні в якому разі не можна використовувати ацетилсаліцилову кислоту для приготування консервацій. Найгірше, коли ви поміщаєте ці таблетки у банку з огірками та помідорами, адже такі дії можуть призвести до захворювань шлунково-кишкового тракту, а ще можуть викликати алергію після споживання. 

Застосування для консервування гнилих плодів.

Ні в якому разі для консервації не можна обирати зіпсовані фрукти та овочі. Дуже часто господині просто обрізають гнилу частину, а далі готують за звичним рецептом, оскільки вважають, що високі температури вб’ють всі бактерії.

Однак, при гнитті виділяються мікотоксини, які є канцерогенами, провокаторами онкологічної хвороби.

Вторинне перероблювання консервів.

Все це може призвести до отруєння. Якщо ваша банка здулася, то її слід викинути, а не повторно стерилізувати. Грибок та пліснява вже нікуди не дінуться.

Як ви консервуєте овочі на зиму?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: