Голуби бояться літати на мій балкон – все через ці дієві поради від свекрухи. Забудьте про цих шкідників

Нещодавно ми переїхали на нову квартиру. Найбільше я  люблю свій балкон. Роблю собі сніданок, беру філіжанку кави та снідаю. З балкона видно все місто, наче на долоньці. 

Однак, балкон полюбився не тільки мені, але й голубам. Ці пернаті почали постійно залітати на балкон, все обгиджувати, валялося пір’я. Навіть обскубали вазонок, який до того ріс аж декілька років. Щодня я прибирала той безлад і подумки лаялася. 

Але я не варвар, аби брати рушницю та відстрілювати цих тваринок. Голуби – це міські птахи, які звикли жити біля людей. Труїти також не могла.

На щастя, в Інтернеті я знайшла засіб, який відлякує голубів. Це гуманно та дешево. І нам знадобиться звичайний оцет, який коштує в магазині декілька гривень. Такий різкий запах відштовхує птахів та допомагає з ними боротися. 

Варто змішати оцет зі звичайною водою 1:1 та перелити у пульверизатор. Потім розпшикати цю речовину на балкон. 

Пошепки

Не переживайте, така водичка не шкідлива для дорослих та дітей, адже тут мала консистенція оцту. Але от для птахів це вже небезпечна доза. Різкий запах оцту їх одразу відлякує. 

Другий метод – кульки з нафталіну. Коштують дешево та і можна купити в будь-якому господарському магазині. Варто їх трішки намочити водою та розкласти по кутках. До речі, ці кульки допомагають боротися не тільки з голубами, але з й мурахами, горобцями, міллю. 

І останній метод. Купити звичайну фігурку ворони. Голуби їх бояться, наче вогню. Так, у птахів також є вороги. Зараз є багато реалістичних фігурок. 

Ну і все, голуби вже місяць точно не залітали до мене на балкон “у гості”. 

Але якщо у вас є інші методи, то напишіть у коментарі! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector